Rafał Królikowski promuje Brabank Apartamenty

Invest Komfort w listopadzie br. zaprezentował kampanię reklamową gdańskiej inwestycji Brabank Apartamenty z udziałem popularnego aktora, Rafała Królikowskiego. Współtwórcą kampanii jest dyrektor kreatywny agencji OS3, Michał Kobierzowski, a autorem spotu oraz sesji zdjęciowej - Przemek Denis, reżyser i fotograf.

Autor: housemarket.pl 30 grudnia 2021 12:17

  • Rafał Królikowski, jako przyszły mieszkaniec inwestycji, został zaangażowany do kampanii promocyjnej Brabank Apartamenty.
  • Brabank Apartamenty to inwestycja zlokalizowana w samym sercu Gdańska, nad brzegiem Motławy – w miejscu, gdzie od stuleci pisze się bogata historia tego miasta. Z okien budynków rozpościera się widok na zabytkowe tereny stoczniowe i zrewitalizowaną starówkę.
  • Aktualnie do sprzedaży trafił kolejny już etap inwestycji. 

Lokalizacja, architektoniczna maestria, rozwinięta infrastruktura czy dostęp do miejskich atrakcji i kojącej natury- to atuty osiedla. Deweloper zadbał, aby potrzeby przyszłych mieszkańców zostały kompleksowo zaspokojone.

Rafał Królikowski, jako przyszły mieszkaniec inwestycji, został zaangażowany do kampanii mającej na celu uwypuklenie jej niewątpliwych atutów. W działaniach komunikacyjnych – spocie reklamowym, prasie, Internecie oraz mediach społecznościowych aktor przedstawia osobistą opowieść o Brabanku i Gdańsku pokazując je tak, jak sam je postrzega.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Od początku czuliśmy, że taki autorski storytelling będzie miał największą siłę przekazu – wyjaśnia Anna Tuzek, dyrektor marketingu w Invest Komfort.

Aktualnie do sprzedaży trafił kolejny już etap inwestycji, który kontynuuje rozbudowę tej unikatowej dzielnicy, tworząc idealną przestrzeń do komfortowego życia. Na terenie osiedla znajduje się zielone patio zaaranżowane na poziomie +1 z prywatnymi ogródkami oraz częściami wspólnymi, takimi jak: pomieszczenie klubowe z bilardem i autorską biblioteką, sale do fitnessu, jogi oraz do masażu.

CZYTAJ TEŻ: INVEST KOMFORT ODNOTOWAŁ PONAD 30 PROC WZROSTU

- „Piękne historie się nie kończą” to opowieść nie tylko o miejscu, które osadzone głęboko w historii Gdańska staje się wizytówką nowoczesnej architektury miasta, ale przede wszystkim o emocjach, jakie towarzyszą nowemu rozdziałowi w życiu. Rafał Królikowski ukazuje się w roli sąsiada, gdańszczanina i mieszkańca Brabanku. Roli życiowej i prawdziwej. Wspólnie odkrywamy Brabank i okolicę, a Rafał staje się naszym przewodnikiem, wpuszczając na chwilę do swojego prywatnego świata. Tę narrację dopasowaliśmy do każdego medium indywidualnie, by stworzyć świeży format, wybijający się na tle wszechobecnych, inwazyjnych komunikatów zakupowych – mówi Michał Kobierzewski, dyrektor kreatywny agencji OS3.

Projekt Brabanku opiera się na prostych formach architektury industrialnej, a geometryczny, modernistyczny detal uwypukla konstrukcję budynków. Złączenie klasycznych i eleganckich odcieni podkreśla najwyższą jakość inwestycji, która była wielokrotnie nagradzana w konkursach, m.in. European Property Awards, czy Budowa Roku.

- Praca na planie filmowym naszego spotu reklamowego przebiegła bardzo sprawnie, choć przyznam, że czasem żywo dyskutowaliśmy o tym, które walory tej wyjątkowej inwestycji pokazać w niecałe dwie minuty. Udało się uchwycić w kadrze wszystko to na czym nam najbardziej zależało: piękne wnętrza, stylową bryłę, atrakcyjną i dynamiczną okolicę przy nabrzeżu oraz imponujące Stare Miasto. Finalny efekt oddaje w pełni ducha nieruchomości
i bardzo nas satysfakcjonuje – dodaje Anna Kulig, specjalista ds. marketingu, badań i analiz w Invest Komfort.

Za stworzeniem spotu oraz sesji zdjęciowej reklamującej inwestycję Brabank stoi Przemek Dzienis, reżyser i fotograf. Jego dorobek to przede wszystkim liczne realizacje dla pierwszorzędnych polskich magazynów oraz marek komercyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych