Rakowiecka 47 - kameralna inwestycja Vienna DevelopmentHouseMarket.pl - 03 marca 2016 16:45


Najnowszą wrocławską inwestycją firmy Vienna Development jest willa miejska, składająca się z 10 mieszkań o powierzchni od 34 do 81 mkw. Lokale mają mieć podwyższony standard. Deweloper zapewnia m.in. klimatyzację.


Do trzech mieszkań na parterze należą ogrody o różnych wielkościach. Willa usytuowana będzie na ogrodzonym terenie, z bramą wjazdową otwieraną automatycznie, videodomofonem oraz podziemnym parkingiem.

Rakowiecka 47 to kameralna inwestycja, na terenie której znajdują się kilkudziesięcioletnie kasztanowce otulające budynek. Niepowtarzalnego uroku dodają również dwie wiekowe akacje rosnące przy wejściu na posesję. W odległości 250 m na południe mieści się Las Rakowiecki - ponad 22 hektary terenu zielonego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na teren inwestycji mieszkańcy dostaną się przez dwa zjazdy z ul. Rakowieckiej, otwierając bramę wjazdową sterowaną pilotem. Przed budynkiem znajdować się będą cztery miejsca postojowe. W garażu podziemnym, dostępnym przy pomocy pilota można będzie zaparkować 11 samochodów. Każde z miejsc postojowych jest przypisane do konkretnego mieszkania. Korzystanie z nich ułatwić ma oświetlenie na fotokomórkę.