Real Management wybuduje domy w Warszawie

Real Management wybuduje osiedle domów na warszawskim Natolinie. To trzeci projekt z kategorii zabudowy jednorodzinnej w portfolio firmy. Realizacja inwestycji rozpocznie się w 2022 roku.

Autor: housemarket.pl 29 października 2021 13:47

  • Warszawa zyska nowe, willowe osiedle.
  • Real Management wybuduje je na działce o powierzchni 36,5 ha położonej przy ul. Korbońskiego na warszawskim Natolinie.
  • Inwestycja składać będzie się z 300 domów jednorodzinnych oraz infrastruktury drogowej, usługowej i rekreacyjnej.

Teren pod inwestycję spółka kupiła w II kwartale 2021 r. W pierwszym etapie, którego realizacja rozpocznie się w 2022 r., Real Management wybuduje 84 domy w zabudowie bliźniaczej, połączone garażami. Klienci do wyboru będą mieli dwa typy domów o powierzchni użytkowej 190 m kw. oraz 230 m kw. Każdy z nich będzie posadowiony na dużej działce o powierzchni od 750 do 1 tys. mkw.

CZYTAJ TEŻ: WZRASTA POPYT NA DOMY 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– To projekt znaczenie wyróżniający się na tle budownictwa jednorodzinnego ostatnich lat. Osiedle powstanie w otoczeniu pięknych terenów zielonych – Lasu Kabackiego i Parku Natolińskiego, bogatych w starodrzew i o ciekawym ukształtowaniu terenu. Chcieliśmy, by przyszli mieszkańcy naszych willi, czuli tę bliskość natury na każdym kroku, dlatego każdy dom będzie miał duży ogród, a 70 proc. powierzchni biologicznie czynnej zagwarantuje mieszkańcom osiedla przyjazną i zieloną przestrzeń. Wszystko to w miejscu świetnie skomunikowanym z centrum miasta, blisko stacji metra i pozostałych środków transportu miejskiego – mówi Marcin Malka, prezes zarządu Real Management.

Osiedle, które zaprojektowała pracowania architektoniczna APA Wojciechowski, będzie wyróżniać się elegancką, nowoczesną architekturą, rozwiązaniami zapewniającymi prywatność sąsiadującym ze sobą rodzinom i licznymi udogodnieniami. Plan zagospodarowania terenu obejmuje strefy relaksu, przestrzenie do wspólnego spędzania czasu, place zabaw dla dzieci, alejki, stawy czy zakątki z małą architekturą. Na kolejnych etapach realizacji inwestycji, Real Management planuje także budowę budynków wielorodzinnych, szkół, parków i placówek kulturalnych.

Inwestycja na Natolinie to trzeci projekt z kategorii zabudowy jednorodzinnej w portfolio firmy. Real Management ma już na swoim koncie projekt Rezydencje Chojnów, obejmujący 30 domów oraz Rezydencje Pałacowa, w ramach której powstało 48 luksusowych budynków.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych