Red Park na poznańskim Dębcu zakończony

19 miesięcy prac budowlanych, 135 mieszkań, 13 pięter, metraże od 34 do 102 mkw. Deweloper RED Real Estate Development zakończył budowę drugiego etapu osiedla Red Park na poznańskim Dębcu. Jak wygląda nowa inwestycja?

Autor: HouseMarket.pl 08 września 2016 16:08

Inwestycja Red Park jest podzielona na cztery etapy. W drugim kwartale 2014 roku deweloper oddał do użytku 130 mieszkań. Teraz, zgodnie z planem, zakończył budowę drugiego, 13-piętrowego budynku. Powstało tu 135 lokali o powierzchni od 34 do 102 mkw.

– Z sukcesem zakończyliśmy prace budowlane. Całość odbyła się zgodnie z harmonogramem. Trwają procedury dotyczące odbioru mieszkań – mówi Mariusz Toboła, kierownik projektu na osiedlu Red Park. – Budynek został wybudowany z zastosowaniem najnowszych technik stosowanych w budownictwie. Ma to gwarantować jego trwałość, a mieszkańcom zapewnić spokój i bezpieczeństwo – dodaje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Nowy rozdział

Większość mieszkań znalazła już właścicieli. – Klienci decydowali się na zakup na wczesnym etapie sprzedaży. Widać, że myślą przyszłościowo, na kilka lat do przodu. W tym przypadku sukces takiego myślenia zależy od nienagannej opinii o deweloperze i od jego doświadczenia – mówi Roma Peczyńska, marketing manager Red Parku.

W wybudowanym właśnie budynku powstały lokale jedno-, dwu, trzy– i czteropokojowe. Do każdego przynależy przestronny balkon, taras, loggie lub ogródek. W zależności od położenia z najwyższych pięter roznosi się widok na panoramę Poznania, park Dębina lub okoliczne miejscowości.

Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by właściciel w każdej chwili mógł wydzielić dodatkowy pokój. – To bardzo ważne dla naszych klientów, którzy zdają sobie sprawę, że w pewnym momencie życia, ich sytuacja rodzinna może ulec zmianie. Co ważne, nasze mieszkania mają ponadstandardową wysokość do 3 metrów, co sprawia, że nawet mniejsze metraże optycznie wydają się większe – mówi Roma Peczyńska.

Po pierwsze jakość

Według badań TNS Polska na rynku deweloperskim niezmiennie od lat decydującymi czynnikami przy zakupie mieszkania są cena oraz lokalizacja. Jednak – jak zauważa deweloper – mieszkańcy Poznania coraz częściej zwracają uwagę na jakość. Zdają sobie sprawę, że mieszkanie to ważna inwestycja, która będzie służyć przez lata.

– Duże znaczenie ma pierwsze wrażenie, dlatego nasze części wspólne zostały zaprojektowane z dużą starannością. Mieszkańcy często porównują je do wysokiej jakości hoteli – ściany zostały pokryte okładziną fornirową, a podłoga gresem. Całość została podkreślona oświetleniem typu LED, które jest ekologiczne i tanie w utrzymaniu. Widząc to, klienci chętniej oddają w nasze ręce wykończenie mieszkania – dodaje Roma Peczyńska.

Obecnie trwa wykańczanie mieszkań sprzedanych w ofercie z wykończeniem „pod klucz”. Taka opcja cieszy się rosnącą popularnością – według danych dewelopera stanowi 40 proc. wszystkich sprzedanych lokali.

RED Real Estate Development zaplanował osiedle Red Park na cztery etapy – oznacza to, że na Dębcu powstaną jeszcze dwa budynki. Poza Poznaniem deweloper obecny jest również w Warszawie, gdzie tworzy wysokiej jakości osiedle ekologiczne, a także we Wrocławiu, w którym buduje osiedle ekskluzywnych soft loftów i apartamentów Nowa Papiernia Ultra Nova. Łącznie z zakończonym właśnie etapem Red Parku, deweloper wybudował w sumie 933 mieszkań – 539 w Warszawie, 265 w Poznaniu oraz 129 we Wrocławiu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych