Red Park w Poznaniu rozdaje klucze

Dobiegła końca budowa drugiego etapu osiedla Red Park na poznańskim Dębcu. Powstało tu 135 lokali o powierzchni od 34 do 102 mkw., większość z nich znalazła już właścicieli. Aktualnie trwają odbiory mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 07 grudnia 2016 12:03

Inwestorem projektu jest RED Real Estate Development.  W wybudowanym właśnie budynku powstały lokale 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowe. Do każdego przynależy przestronny balkon, taras, loggia lub ogródek. Klienci decydowali się na zakup na wczesnym etapie sprzedaży.

- Widać, że myślą perspektywicznie, na kilka lat do przodu. W tym przypadku sukces w dużym stopniu zależał od nienagannej opinii o deweloperze i od jego doświadczenia – mówi Roma Peczyńska, marketing manager Red Parku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W zależności od położenia z najwyższych pięter rozciąga się widok na panoramę Poznania, park Dębina lub okoliczne miejscowości. Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by właściciel w każdej chwili mógł wydzielić dodatkowy pokój. To bardzo ważne dla naszych klientów, którzy zdają sobie sprawę, że w pewnym momencie życia, ich sytuacja rodzinna może ulec zmianie.

- Co ważne, nasze mieszkania mają ponadstandardową wysokość do trzech metrów, co sprawia, że nawet mniejsze metraże optycznie wydają się większe – mówi Roma Peczyńska. Budynek jest drugim z czterech zaplanowanych w Poznaniu.

Wkrótce deweloper planuje rozpocząć prace nad trzecim etapem Red Parku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych