RED Real Estate Development pisze nowy rozdział w Warszawie

W warszawskiej dzielnicy Ursus trwają prace nad kolejnymi budynkami B i C osiedla Alpha Park. Deweloper RED Real Estate Development wybuduje łącznie 182 mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 07 grudnia 2016 11:42

Do końca listopada zrealizowaliśmy 8 kondygnacji w budynku B oraz rozpoczęliśmy budowę parteru powstającego obok budynku C. W budynku B rozpoczęły się również prace murarskie.

- Na tym etapie, w zależności od piętra, nadal można wprowadzać bezpłatne zmiany aranżacyjne, dzięki czemu właściciele mogą zamieszkać w pełni spersonalizowanych przestrzeniach – mówi Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży osiedla Alpha Park. Warto się pospieszyć, wiele mieszkań znalazło już właścicieli – dodaje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W nowym budynku będzie można zamieszkać w 1-, 2-, 3- lub 4-pokojowym mieszkaniu o powierzchni od 31 do 80 mkw. z przestronnym balkonem, tarasem lub ogródkiem. Nowością będą łazienki z oknami. Takie projekty należą dzisiaj do rzadkości. Postanowiliśmy przełamać ten schemat.

- Łazienka z oknem to rozwiązanie pełne zalet – zyskujemy dodatkowe źródło wentylacji, a światło naturalne wzbogaca przestrzeń i pozwala zaoszczędzić na rachunkach za prąd – mówi Teresa Witkowska.

Po raz kolejny osiedle Alpha Park oferuje możliwość wyboru – mieszkania w standardzie deweloperskim lub w opcji z wykończeniem. Oba rozwiązania łączy wysoki Standard RED Plus. Budowa obu budynków w ramach osiedla Alpha Park zakończy się w IV kwartale 2017 roku. Warszawska inwestycja dewelopera otrzymała tytuł „QI product - Produktu najwyższej jakości”. Nagrodzono ją za najwyższą jakość budowy, najlepsze standardy wykończenia, innowacyjne i ekologiczne rozwiązania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych