Reda Park. Ostatni budynek czeka na mieszkańców

Semeko wprowadza do sprzedaży osiedla Reda Park budynek nr 23, ostatni z budowanych na tym rodzinnym osiedlu.

Autor: HouseMarket.pl 03 lutego 2017 13:11

Reda Park to osiedle z klasą: subtelna, ale wyrazista architektura, eleganckie otoczenie i dostępna infrastruktura. Inwestycja powstaje na obszarze 4,5 hektara w północnej części Redy. Liczące ponad 20 tys. mieszkańców miasto jest dobrze skomunikowane z aglomeracją trójmiejską. To spokojna miejscowość otoczona zalesionymi wzgórzami.

Niespotykanym atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo zagospodarowanego miejskiego parku i otoczenie meandrami rzeki Redy. Powstało już 21 budynków jednoklatkowych i dwuklatkowych. Niewysoka dwupiętrowa zabudowa daje komfort przebywania w uporządkowanej, kompletnej przestrzeni miejskiej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Naturalne materiały budowlane użyte do wykończenia elewacji i przestrzeni wspólnych w budynkach podnoszą jakość codziennego życia mieszkańców. Szczególnie doceniają oni funkcjonalność i estetykę obszernych, doskonale doświetlonych klatek schodowych. W otoczenie obiektów wkomponowana została mała architektura i starannie wyselekcjonowana zieleń. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla powstał duży, bezpieczny plac zabaw.

Trwa realizacja i sprzedaż trzeciego etapu inwestycji. Powstaje 12 spójnych architektonicznie budynków. W każdym z nich będzie 20 mieszkań skupionych wokół jednej klatki schodowej, co ułatwić ma tworzenie trwałych więzi sąsiedzkich.

Wokół budynków powstaną bezpłatne miejsca postojowe dla zmotoryzowanych mieszkańców osiedla.

Na osiedlu dostępne są mieszkania od jednopokojowych do trzypokojowych. Wyposażono je w balkony o powierzchni od 4,1 do nawet 12 mkw. Wybrane lokale mają dwa balkony, a w części mieszkań trzypokojowych zaprojektowano dodatkowo garderoby o powierzchni od 2,2 do 4,5 mkw.

Architekci biura projektowego Semeko zadbali, aby proponowane mieszkania były optymalnie ustawne oraz maksymalnie doświetlone – z uwzględnieniem strony świata z której znajduje się lokal. Przemyślane układy, konstrukcja budynków i zastosowane technologie mają także wpływ na dobrą akustykę poszczególnych lokali.

Na etapie budowy możliwa jest indywidulana, dostosowana do własnych potrzeb aranżacja wnętrz. Zmiany zweryfikują i pomogą wprowadzić w życie doświadczeni projektanci wnętrz z pracowni Semeko.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych