Reda Park przypomina willowe małe miasteczko

Trwa realizacja i sprzedaż trzeciego etapu inwestycji Reda Park. Osiedle wielorodzinnych domów o willowym charakterze przypomina małe miasteczko z przejrzystym układem ulic i zielonymi placami zabaw.

Autor: HouseMarket.pl 14 lipca 2016 11:44

Trwa realizacja i sprzedaż trzeciego etapu inwestycji Semeko - Reda Park. W pobliżu meandrów rzeki Redy, w otoczeniu terenów zieleni parkowej powstaje kolejnych 12 spójnych architektonicznie budynków. W każdym z nich będzie 20 mieszkań. Wokół nich powstaną bezpłatne miejsca postojowe dla zmotoryzowanych mieszkańców osiedla.

W inwestycji, w pierwszym i drugim etapie powstało już 21 budynków jednoklatkowych i dwuklatkowych. W otoczenie dwupiętrowych obiektów wkomponowana została mała architektura i starannie wyselekcjonowana zieleń. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla powstał duży, bezpieczny plac zabaw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na osiedlu dostępne są mieszkania od jednopokojowych do trzypokojowych. Przynależą do nich balkony o powierzchni od 4,1 do nawet 12 mkw. Wybrane lokale mają dwa balkony, a w części mieszkań trzypokojowych zaprojektowano dodatkowo garderoby o powierzchni od 2,2 do 4,5 mkw.

Architekci biura projektowego Semeko zadbali, aby proponowane mieszkania były optymalnie ustawne oraz maksymalnie doświetlone – z uwzględnieniem strony świata, z której znajduje się lokal. Na etapie budowy możliwa jest indywidualna, dostosowana do własnych potrzeb aranżacja wnętrz. Zmiany zweryfikują i pomogą wprowadzić w życie projektanci wnętrz z pracowni Semeko.

Większość mieszkań zostanie ukończona w kwietniu 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych