Reduta Nowe Podolany na ukończeniu

Ulica Jasielska w Poznaniu wraz z końcem listopada wzbogaci się o 68 mieszkań. Na osiedlu Reduta Nowe Podolany zostaną zakończone prace budowlane nad kolejnym etapem. Generalny wykonawca zapewnia, że realizacja projektu przebiega zgodnie z harmonogramem, a nawet wyprzedza założony plan.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 11:30

Niebawem zakończą się wszystkie prace związane z czwartym budynkiem osiedla Reduta Nowe Podolany. Projekt gotowy jest w 90 proc.

– Prace nad elewacją zostały już sfinalizowane, obecnie wykonujemy wykończenie części wspólnych, a już wkrótce lokale będziemy przekazywać nowym mieszkańcom – mówi Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aktualnie powstający etap to czterokondygnacyjny budynek, w ramach którego powstaje 68 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Metraż waha się między 35 a 75 mkw. Są to kawalerki oraz dwupokojowe i trzypokojowe mieszkania z kuchnią lub aneksem kuchennym. Każdy lokal wyposażony jest w balkon. Cena rozpoczyna się już od 5 450 zł za mkw.

Deweloper, Ekonbud-Fadom zadbał również o wyposażenie budynków w windy i małą architekturę na terenie osiedla. Powstają drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenie, ławki, a także dwa przestronne place zabaw. – Dokładamy wszelkich starań, by nasi mieszkańcy byli zadowoleni z wyboru Reduty Nowe Podolany. Staramy się wzbogacać osiedle o dodatkowe elementy małej architektury. Ponieważ mieszkańców stale przybywa, zdecydowaliśmy się na postawienie dwóch placów zabaw – dodaje Agata Nowaczyk. Przyszli lokatorzy mogą liczyć również na pomieszczenia gospodarcze oraz miejsca postojowe

Do tej pory deweloper zakończył budowę czterech etapów. Zaaranżowano w nich 248 mieszkań. Niedawno oddany, piąty budynek wzbogacił osiedle o 54 mieszkania, a co najważniejsze o dwa lokale użytkowe. Docelowo projekt zakłada powstanie 316 lokali. Ekonbud-Fadom zdradza, że inwestycja będzie rozbudowywana. Osiedle zwiększy się o kolejny budynek wielomieszkaniowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych