Reduta Nowe Podolany tuż przed oddaniem

Klienci jednogłośnie przyznają, że argumentem przemawiającym za nabyciem własnego M jest odwiedzenie osiedla i zobaczenie na własne oczy wybranego mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 19 października 2016 13:19

– Dni otwarte dają możliwość dokonania oceny rozwiązań architektonicznych, urbanistycznych i elementów małej architektury, co jest niemożliwe w przypadku folderów – mówi Joanna Kamińska, poszukująca własnego mieszkania w Poznaniu.

Ekonbud-Fadom organizuje drzwi otwarte 22 października na poznańskich Podolanach, gdzie wkrótce zostanie oddany kolejny etap inwestycji Reduta Nowe Podolany. Mieszkania są już gotowe w 95 proc. – Aktualnie trwają prace wykończeniowe części wspólnych, a już wkrótce lokale będziemy przekazywać nowym mieszkańcom – mówi Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Osoby, które zdecydują się odwiedzić osiedle będą mogły poznać ofertę dwóch etapów. Będą to: aktualnie powstający czterokondygnacyjny budynek wielomieszkaniowy, w ramach którego powstaje 68 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, gdzie metraż waha się między  35 a 75 mkw. oraz niedawno oddany, piąty budynek, który wzbogacił osiedle o 54 mieszkania, a co najważniejsze o dwa lokale użytkowe. – Nasza zróżnicowana oferta pozwoli zadowolić każdego klienta, gdyż posiadamy mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych z balkonami czy przestronnymi tarasami – dodaje Agata Nowaczyk.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dzień otwarty przy ulicy Jasielskiej potrwa od 10. do 15. Do dyspozycji gości będą specjaliści z biura sprzedaży, którzy doradzą w kwestii kupna mieszkania oraz pokażą gotowe do odbioru mieszkania. Nie zabraknie również informacji na temat sfinansowania nabycia lokalu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych