Reduta Nowe Podolany z kolejnym budynkiem

EBF Development w drugim półroczu 2020 roku nie zwalnia tempa. Niedawno rozpoczął przekazywanie kluczy do budynku nr 8, teraz na zaawansowanym etapie budowy znajduje się kolejny, 9. budynek. Prace postępują zgodnie z harmonogramem, odbiory odbędą się III kwartale 2021 roku.

Autor: housemarket.pl 11 września 2020 09:23

W najnowszym, 9. budynku, na osiedlu Reduta Nowe Podolany zaaranżowano 142 mieszkania, komórki lokatorskie, 2 lokale usługowo-handlowe oraz podziemną halę garażową. Powierzchnia wolnych mieszkań waha się od 44 do 78 mkw. Są to dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale z aneksem kuchennym. Do większości z nich przynależy taras lub balkon.

- W budynku nr 9 zaprojektowaliśmy również dwa lokale usługowo-handlowe, które zapewnią mieszkańcom dodatkowe usługi bezpośrednio od domem. W fazie projektowania znajduje się też kolejny plac zabaw - podkreśla Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle od lat doceniane jest przez Poznaniaków, dlatego i najnowszy budynek w blisko 50 proc. znalazł już sprzedany czy zarezerwowany.

- Budujemy z myślą o przyszłych mieszkańcach, słuchamy głosów osób zainteresowanych ofertą EBF Development i projektujemy mieszkania, które spełniają ich oczekiwania. Dlatego też nasze mieszkania szybko znikają z oferty - mówi Agata Nowaczyk.

Budowa najnowszego etapu postępuje zgodnie z założonym planem. Mury pną się w górę. Jedna część budynku osiągnęła poziom 6 kondygnacji, druga - drugiego piętra. Niektóre mieszkania zyskały już stolarkę okienną, a w najbliższym czasie będzie kontynuowany montaż okien. Jeszcze do końca roku cały budynek osiągnie stan surowy zamknięty, a budowlańcy rozpoczną prace wewnątrz.

- Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej EBF Development nie zwalnia tempa. Pracujemy w pocie czoła, by harmonogramy pozostały niezagrożone. Wszystkie działania przebiegają sprawnie i planowo - zaznacza Agata Nowaczyk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych