Rekordowa sprzedaż apartamentów Mennica Residence

Już niemal 70 proc. oferty pierwszego etapu projektu Mennica Residence znalazło nabywców. Zainteresowaniem klientów cieszyły się zwłaszcza mieszkania o mniejszym metrażu, które zostały wykupione w ciągu pierwszych trzech miesięcy od uruchomienia sprzedaży.

Autor: HouseMarket.pl 03 sierpnia 2016 10:23

- Opracowując założenia dla projektu, postanowiliśmy wyprzedzić oczekiwania rynku. Dziś nasza wizja procentuje. Od czasu uruchomienia sprzedaży w marcu br. nabywców znalazło niemal 70 proc. mieszkań z pierwszego etapu inwestycji Mennica Residence. To wynik, który jest dla nas bardzo satysfakcjonujący – powiedział Grzegorz Zambrzycki, prezes zarządu Mennicy Polskiej.

Mennica Residence to nie tylko doskonała lokalizacja przy Grzybowskiej 43a czy wysoka jakość wykonania budynku (duża grubość ścian zapewniająca komfortową akustykę, drewniane okna, reprezentacyjna, wysoka na siedem metrów recepcja), ale także wyjątkowo rozbudowana część wspólna.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na 650 mkw. powierzchni rekreacyjno-wypoczynkowej znajdzie się między innymi sala do squasha, sala gimnastyczna, siłownia, pokój relaksu z jacuzzi z wyjściem na taras, sauny, sala dla dzieci, pokój spotkań oraz salki do zabiegów kosmetycznych czy do masażu.

- Oferujemy standard dostępny dotychczas tylko w luksusowych inwestycjach, ale w cenie za mieszkanie nieodbiegającej od średniej rynkowej. Naszą przewagą jest również fakt, że każde mieszkanie zostało starannie zaprojektowane tak, aby odpowiadało na potrzeby klientów – powiedział Sylwester Wybranowski, dyrektor sprzedaży deweloperskiej.

Duże zainteresowanie kumuluje się obecnie wokół mieszkań rodzinnych, przede wszystkim czteropokojowych.

- Deweloperzy rzadko mają w ofercie tak funkcjonalnie rozplanowane duże metraże, dlatego liczymy na kontynuację dynamiki sprzedaży – dodaje dyrektor.

Pierwszy etap inwestycji Mennica Residence został uruchomiony w marcu br. W ofercie znalazło się 188 mieszkań, w tym funkcjonalne lokale w najpopularniejszych metrażach, przestronne apartamenty zaprojektowane dla rodzin z dziećmi oraz penthouse’y o powierzchni do 230 mkw.

Ceny mieszkań w inwestycji mieszczą się w średniej dla rynku, np. lokale dwupokojowe kosztują tu od 380 tys. zł do 500 tys. zł. Mieszkania rodzinne – czteropokojowe i pięciopokojowe to wydatek od ok. 1 mln zł i więcej. W planach znajduje się drugi etap projektu Mennica Residence, który obejmie ok. 240 lokali.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych