Renesansowa 20 dobrym adresem dla mieszkań na wynajem

Inwestycja Renesansowa 20 to kameralny budynek mieszkalny o nowoczesnej i eleganckiej architekturze. Fort Development realizuje obiekt w zielonej dzielnicy Warszawy – na Nowych Bielanach, pomiędzy ulicami Renesansową a Wólczyńską.

Autor: HouseMarket.pl 30 września 2016 09:10

Fort Development rozpoczął budowę Renesansowej 20 w lutym 2016 r. Planuje ją zakończyć w trzecim kwartale 2017 r. Według założonego harmonogramu oddanie do użytkowania nastąpi w pierwszym kwartale 2018 roku, a przeniesienie prawa własności nieruchomości - do 30 czerwca.

Budynek będzie liczył 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz dwie podziemne, gdzie znajdzie się garaż. Wjazd na parking odbywać się ma przez stalową rolowaną bramę otwieraną pilotem. Renesansowa 20 pomieści 43 lokale mieszkalne o powierzchni od 34 mkw. do 66 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie są układy od jednopokojowych do czteropokojowych. Charakter i adres inwestycji wskazują na to, że zakup mieszkania może być dobrą lokatą kapitału. Idealne pod wynajem dwupokojowe mieszkanie można kupić już za 274 240 zł.

Lokalizacja budynku zapewnia doskonały dostęp do komunikacji miejskiej, co gwarantuje mieszkańcom szybki i sprawny dojazd do każdego miejsca w Warszawie. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, kino oraz biblioteki. Atutem jest też bezpośrednie sąsiedztwo Lasku Bielańskiego, Lasku Lindego czy Lasku Młocińskiego.

Na terenie dzielnicy i w jej bliskim otoczeniu znajdują się place zabaw, baseny i ścieżki rowerowe. Bogata infrastruktura najbliższej okolicy zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp zarówno do niewielkich sklepów i punktów usługowych, jak i centrów handlowych, szkół oraz przedszkoli.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych