Resi4Rent kończy premierowy projekt w Krakowie

Resi4Rent zakończył realizację swojego pierwszego projektu w stolicy Małopolski. Już w lipcu 149 mieszkań będzie gotowych na przyjęcie nowych lokatorów.

Autor: housemarket.pl 28 czerwca 2022 10:33

  • Mieszkanie w abonamencie to usługa, która wcześniej świetnie sprawdziła się już w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.
  • Na lokalizację swojego pierwszego projektu w Krakowie Resi4Rent wybrało Podgórze Duchackie
  • Resi4Rent Kraków Bonarka to 149 lokali w abonamencie dostępnych w 3 opcjach: studio, comfort i family.
  • Resi4Rent posiada obecnie łącznie 2 600 lokali w abonamencie, a do końca 2022 roku liczba ta wzrośnie do ponad 3 tys.

Podgórze Duchackie to jedna z najchętniej zamieszkiwanych obecnie dzielnic miasta. Jest świetnie skomunikowana z innymi częściami Krakowa - w pobliżu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, rozwinięta sieć dróg, stacja kolejowa Kraków Bonarka i prowadząca w zaledwie kilka minut wprost do centrum miasta trasa rowerowa. Zielona, dynamicznie rozwijająca się okolica z bogatą infrastrukturą biznesową, łączy najważniejsze zalety nowoczesnej przestrzeni miejskiej.

Resi4Rent Kraków Bonarka to 149 lokali w abonamencie dostępnych w 3 wygodnych standardach: studio (1-pokojowe), comfort (2-pokojowe) i family (3-pokojowe), które zaspokoją różne potrzeby i style życia mieszkańców. Lokatorzy, którzy zdecydują się na adres zamieszkania przy ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej 6a mogą elastycznie wybierać nie tylko liczbę pokoi, kondygnację budynku i stronę świata z widokiem na staw, zieleń lub Wawel, ale także czas trwania umowy na 3, 6 lub 12 miesięcy z gwarancją niezmiennych warunków.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Atrakcyjne warunki

W usłudze mieszkania w abonamencie zawarte jest zakwaterowanie we w pełni wyposażonym w sprzęty AGD i umeblowanym lokalu, dostęp do sieci Wi-Fi, dedykowany panel do zarządzania rozliczeniami, serwis techniczny i stała opieka biura obsługi klienta. Dla mieszkańców przygotowano także miejsca parkingowe oraz infrastrukturę dla rowerzystów.

Mieszkania są w pełni wyposażone. Fot. mat. pras.

- Nasza strategia zakłada tworzenie nowoczesnych mieszkań w abonamencie w najlepszych lokalizacjach w największych miastach Polski. Kraków to kolejne i na tę chwilę ostatnie miejsce na naszej liście, w którym chcemy się rozwijać. W inwestycji wykorzystaliśmy rozwiązania, które sprawdziły się we wcześniejszych obiektach i zostały dobrze przyjęte przez klientów. Zastosowaliśmy sprawdzone materiały i zadbaliśmy o funkcjonalny układ pomieszczeń. Dokładamy starań, aby każdy z naszych obiektów zyskał swój własny, charakterystyczny dla danej lokalizacji styl. Ważne jest dla nas, aby przeprowadzka nie była trudną i stresującą decyzją, a początkiem nowego etapu w życiu - na własnych warunkach i bez dodatkowego bagażu w postaci skomplikowanych procedur, prowizji czy niejasnych warunków wynajmu. Mieszkanie w abonamencie to kompleksowa usługa i oszczędność czasu - lokal można obejrzeć podczas wizyty online lub umówić się z obecnym na miejscu opiekunem klienta. W ten sam sposób można też u nas podpisać umowę i w ciągu kilku dni, a w razie potrzeby nawet jeszcze tego samego dnia, wprowadzić się do własnego lokum. ​​Liczymy na to, że krakowianie także polubią i docenią wygodę mieszkań w abonamencie i atrakcyjność naszej usługi - mówi Sławomir Imianowski, prezes Resi4Rent.

Zastosowano sprawdzone materiały i zadbano o funkcjonalny układ pomieszczeń. Fot. mat. pras.

Wszystkie mieszkania posiadają balkony, natomiast te na parterach - ogródki. W pakiecie powitalnym mieszkańcy otrzymają od Resi4Rent mieszanki nasion łąk kwietnych, które nie tylko pozwolą uprzyjemnić własną przestrzeń, ale są też ważne dla ekosystemu - pomagają w zbieraniu pyłków miejskim pszczołom i są alternatywą dla monokulturowych trawników, których zdolność pochłaniania zanieczyszczeń jest zdecydowanie mniejsza.

Nowa usługa

Mieszkanie w abonamencie to nowa, ale już bardzo dobrze oceniana przez klientów usługa. We wszystkich budynkach Resi4Rent średnie obłożenie utrzymuje się na poziomie 99 proc. Większość najemców przedłuża umowy na kolejne lata, a wracające na rynek mieszkania znajdują nowych lokatorów w czasie nie dłuższym niż tydzień.

Niemal co piąty klient Resi4Rent korzysta z oferty firmy z rekomendacji innego mieszkańca.

Lokatorzy doceniają jasne zapisy w umowie i zasady najmu, brak prowizji, ustalony wcześniej standard i wyposażenie lokalu, jakość obsługi klienta i sprawny serwis techniczny na miejscu, dzięki czemu wszystkie ważne dla mieszkańców sprawy są rozwiązywane od ręki.

Mieszkańcy mają także dostęp do dodatkowych usług oferowanych w budynkach Resi4Rent, takich jak zajęcia sportowe czy programy lojalnościowe z rabatami do atrakcyjnych miejsc usługowych i gastronomicznych w okolicy. Najemcy cenią sobie również komfort mieszkania - na swoich warunkach, bez castingów i kryteriów dyskryminujących m.in. w przypadku rodzin z dziećmi, cudzoziemców, studentów czy osób posiadających zwierzęta. Na krakowskich lokatorów wraz z odbiorem kluczy czekają specjalne oferty od partnerów Resi4Rent, dzięki którym zadomowienie się w nowym miejscu będzie jeszcze łatwiejsze.

Resi4Rent posiada obecnie łącznie 2600 lokali w abonamencie, a do końca 2022 roku liczba ta wzrośnie do ponad 3 tys. Do 2025 roku firma zamierza zwiększyć portfolio do co najmniej 10 tys lokali, z których większość jest już w fazie realizacji. W samym Krakowie firma zabezpieczyła grunty pod budowę kolejnych 1400 mieszkań w różnych częściach miasta.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych