Resovia Sky Apartamenty z widokiem na panoramę Rzeszowa

W Rzeszowie, w dzielnicy Nowe Miasto powstaną nowoczesne apartamenty - Resovia Sky. W ramach projektu zaplanowano realizację 381 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 24 września 2021 12:47

Inwestycja zlokalizowana zostanie na działce przy ul. Podwisłocze. Inwestor – spółka Resovia Sky postawiła na nowoczesne i przestronne mieszkania. Przyszłym lokatorom proponuje lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, począwszy od wygodnych kawalerek o powierzchni 25,27 mkw. do przestronnych apartamentów do 105 mkw. z pięcioma pokojami.

Lokale posiadać będą loggie oraz ogródki dedykowane mieszkaniom na parterze. Zaplanowano również ogrody zimowe i tarasy. Nowoczesne budownictwo podkreśla elegancka oraz aluminiowo-szklana fasada.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na miejscu nie będzie problemów z parkowaniem. Przyszłym lokatorom i ich gościom zapewnionych zostanie - 404 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Wszystkie piętra dodatkowo połączone zostaną cichobieżnymi windami.

Dla dzieci na dziedzińcu zaplanowano budowę placu zabaw. Połączenie części zabawowej z małą architekturą i zielenią stworzy świetne miejsce do odpoczynku po pracy.

Resovia Sky to również znakomita propozycja dla firm i osób, które prowadzą własną działalność. Projekt zakłada realizację 10 lokali usługowo-handlowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych