Rezydencja Brzozowy Zakątek. Nowy projekt premium Polnordu

Polnord rusza z nową inwestycją na stołecznym Wilanowie. W Rezydencji Brzozowy Zakątek powstanie 107 mieszkań o podwyższonym standardzie.

Autor: HouseMarket.pl 08 marca 2017 09:00

Unibep został generalnym wykonawcą Rezydencji Brzozowy Zakątek, która powstanie w warszawskim Wilanowie. Spółka została wybrana w wyniku rozstrzygnięcia ogłoszonego przez Polnord przetargu, w którym złożyła ona ofertę o wartości 22,3 mln zł netto. Budowa ma potrwać do lipca 2018 r. Inwestorem będzie spółka zależna Polnordu - Śródmieście Wilanów sp. z o.o.

– W ramach podpisanej umowy Unibep, jako generalny wykonawca, zrealizuje dwa budynki mieszkalne na 107 mieszkań wraz z garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnordu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rezydencja Brzozowy Zakątek to najnowszy projekt premium Polnordu w warszawskim Wilanowie, w którym powstanie łącznie 107 funkcjonalnych, atrakcyjnie rozplanowanych mieszkań wyposażonych w technologię Smart Home. Metraże sięgać będą od 29 mkw. do 92,47 mkw. w układach od jedno- po czteropokojowe.

Inwestycja obejmie dwa eleganckie trzypiętrowe budynki, okalające starannie zaprojektowane, pełne zieleni wewnętrzne patio z elementami małej architektury. Część mieszkań dysponować będzie widokiem na sąsiadujący Wilanów Office Park z pięknie zagospodarowanym terenem zielonym. Rezydencja Brzozowy Zakątek powstanie przy ul. Adama Branickiego, w zachodniej części Miasteczka Wilanów z dogodnym dostępem do bogatej infrastruktury usługowo-handlowej, a także kompleksu przedszkolno-szkolnego, placówek opieki medycznej oraz obiektów sportowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych