Rezydencja Fryderyk - w przedwojennym stylu

Elegancki kompleks mieszkaniowy nawiązujący architekturą do przedwojennej Warszawy powstanie na Mokotowie. Generalnym wykonawcą Rezydencji Fryderyk została firma Strabag. Prace budowlane prowadzone są na zlecenie firmy Szmyd & Partners.

Autor: HouseMarket.pl 27 września 2016 09:57

Budowa obiektu o powierzchni całkowitej ok. 9 tys. mkw. kosztuje 17,5 mln zł netto i zostanie zakończona w styczniu 2018 r.

Rezydencja Fryderyk powstaje na warszawskim Mokotowie przy ulicy Fryderyka Joliot-Curie. Inwestycję stanowić będzie kameralny 7-kondygnacyjny budynek składający się z 50 apartamentów oraz części handlowo-usługowej na poziomie parteru. W części podziemnej obiektu powstanie dwupoziomowy garaż z 74 miejscami parkingowymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty pełne nowoczesnych rozwiązań

W ramach budowy Rezydencji Fryderyk, Strabag wykona rozbiórkę istniejącego budynku przy ulicy Joliot-Curie 28, a następnie wybuduje obiekt mieszkalno-usługowy wraz z przyłączami do sieci zewnętrznych. Do zadań generalnego wykonawcy należy również zagospodarowanie terenu zewnętrznego, w tym zieleni, wykonanie ogrodzenia inwestycji i nawierzchni utwardzonych pod wjazd i chodniki.

- W budownictwie kubaturowym wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania optymalizacyjne. System LEAN harmonizuje cały proces realizacji prac i synchronizuje poszczególne etapy robót. Dzięki temu zwiększamy wydajność działań, co wpływa korzystnie na czas i koszty inwestycji - mówi Alfred Watzl, członek zarządu Strabag. - To co dzisiaj decyduje o powodzeniu przedsięwzięć budowlanych w obszarze budownictwa kubaturowego w tym mieszkaniowego, to dobre pomysły, nowoczesne podejście do zarządzania budowami i otwartość na współpracę z inwestorem na każdym poziomie wykonania inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych