Rezydencja Góra Kalwaria: eleganckie mieszkania przy skarpie

Rezydencja Góra Kalwaria to zespół osiedlowy utworzony z 11 budynków mieszkalnych cztero- i pięciokondygnacyjnych zlokalizowanych w pobliżu skarpy wiślanej.

Autor: HouseMarket.pl 05 sierpnia 2016 14:02

Rezydencja Góra Kalwaria znajduje się w Górze Kalwarii, przy ul. Wyszyńskiego w odległości ok. 14 km od Warszawy. W ramach inwestycji powstaną mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe, od 37 do 71 mkw.

Eleganckie budynki zostały wyposażone w nowoczesną przeszkloną windę, która umożliwia szybki dostęp do wszystkich mieszkań zarówno rodzinom z małymi dziećmi, osobom starszym jak i niepełnosprawnym. Każde z mieszkań na parterze posiada przydomowy ogródek z wydzieloną częścią tarasu, natomiast na piętrach balkon lub taras.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nieruchomość posiada uregulowaną Księgę Wieczystą.

Rezydencja, otoczona zielenią z mini boiskiem wielofunkcyjnym oraz placem zabaw dla najmłodszych, nadaje miejscu kameralny charakter. W pobliżu znajduje się market spożywczy, apteka, przedszkola, szkoły, urząd pocztowy, basen kryty z zapleczem sportowym oraz centrum rekreacyjne.

Oszczędność i ekologia w jednym

Budynki stawiane są w technologii tradycyjnej, docieplone styropianem grafitowym o podwyższonej izolacji cieplnej. Zamontowane balkony z gotowych prefabrykatów posiadają – izokorby (łącznik termiczny), który w znacznym stopniu minimalizuje powstawanie mostków termicznych (przenikanie zimna).

Właściciel przez cały okres grzewczy posiada pełną kontrolę nad kosztami ogrzewania mieszkania dzięki ekonomicznemu rozwiązaniu kotłów dwufunkcyjnych firmy Viessmann. Zamontowane będą również wydajne kaloryfery tej samej firmy.

Inwestycja będzie wyposażona w okna szwajcarskiego koncernu AFG. Szyby zespolone wypełnione argonem, napylane tlenkami metali szlachetnych odbijają promienie słoneczne a w okresie grzewczym utrzymują ciepło wewnątrz pomieszczeń.

Szacowany termin oddania do użytku pierwszego budynku to koniec 2016 roku. Inwestorem projektu jest firma Bud-Extra.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych