Rezydencja Hetmańska powstaje w willowej zabudowie

Univest buduje Rezydencję Hetmańską przy ul. Żółkiewskiego 35 w prestiżowej dzielnicy Kielc – Stadion Leśny, w otoczeniu zabudowy willowej osiedla Baranówek. W inwestycji znajdą się apartamenty o powierzchni od 40 mkw. do 120 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2016 10:42

Rezydencja to trzykondygnacyjny budynek z komfortowymi mieszkaniami, posiadającymi wygodne balkony i przestronne tarasy. Mieszkania na parterze dostępne są z indywidualnie urządzonymi ogrodami od strony wschodniej, południowej i zachodniej. Lokale na ostatniej kondygnacji będą posiadały tarasy na dachu.

Podziemną część budynku zajmuje garaż, zaplecza parkingowe i dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Na wszystkie kondygnacje dojeżdża cichobieżna winda prowadząca z poziomu garażu podziemnego. Teren wokół obiektu będzie ogrodzony z kontrolą dostępu. Rezydencje Hetmańską otoczy zieleń projektowana i istniejąca. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2017 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ta kameralna inwestycja mieści zaledwie 10 komfortowych apartamentów ulokowanych na trzech kondygnacjach. To doskonała oferta dla rodzin szukających cichego, spokojnego miejsca odizolowanego od zgiełku miasta, a jednocześnie dającego możliwość aktywnego weekendowego wypoczynku.

Rezydencja Hetmańska powstaje w sąsiedztwie Parku Kultury i Rekreacji z terenem leśnym zagospodarowanym trasami rowerowymi, placami zabaw, boiskami, licznymi ścieżkami biegowymi i spacerowymi. W pobliżu znajduje się też m.in. park linowy, stadion lekkoatletyczny i hala sportowa, wyciąg narciarski oraz stadnina koni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych