Rezydencja Marki. Kameralne mieszkania pod Warszawą

Realizowana przez A.L. Development Rezydencja Marki to kameralny, trzypiętrowy budynek wyposażony w windę. W jego skład wchodzi 35 lokali mieszkalnych oraz garaż na poziomie parteru. Powstaje przy ul. Księdza Władysława Bandurskiego 34 w podwarszawskich Markach.

Autor: HouseMarket.pl 02 czerwca 2017 14:40

Wszystkie zaprojektowane mieszkania charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Każdy lokal posiada miejsce postojowe w garażu oraz balkon lub taras o metrażu do 87,77 metrów kwadratowych.

Wejście i wjazd do inwestycji odbywa się od ul. Bandurskiego. Nadziemny garaż na parterze pozwoli uniknąć zalania podczas burz i ulewnych opadów. W sąsiedztwie Rezydencji Marki występuje głównie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz nowa zabudowa wielorodzinna.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W skład inwestycji wchodzą: cztery jednopokojowe mieszkania o powierzchni od 31,8 mkw. do 32,67 mkw., czternaście dwupokojowych o metrażu od 39,18 mkw. do 50,58 mkw. oraz cztery układy czteropokojowe o powierzchni do 73,53 mkw.

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z całą Warszawą. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe a oddanie obwodnicy Marek znacząco poprawi przepustowość tras dojazdowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych