Rezydencja Milano dobrym adresem w Oleśnicy

Milano Development realizuje Rezydencję Milano w centrum Oleśnicy, około 800 m na północny-wschód od rynku. Działka, na której powstaje budynek wielorodzinny graniczy bezpośrednio z trasą rowerową łączącą stawy i parki oleśnickie z centrum miasta.

Autor: HouseMarket.pl 16 listopada 2016 09:51

Rezydencja Milano to czteropiętrowy apartamentowiec, w którym znajdują się mieszkania od jednopokojowych do trzypokojowych o metrażu od 28 mkw. do 83 mkw., lokale usługowe w parterze oraz miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Budynek podzielony jest na dwie części obsługiwane przez dwie klatki schodowe wyposażone w windę. Do każdego lokalu należy komórka lokatorska. Zagospodarowanie działki w ponad 50 miejsc postojowych gwarantuje swobodę parkowania samochodów zarówno przyszłych właścicieli jak i ich gości.

Rozkład mieszkań jest bardzo ciekawy – przy każdym lokalu zaprojektowano od strony południowej budynku taras o powierzchni około 10 mkw. z widokiem na zieleń miejską.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bezpośredni dostęp do DK8 Warszawa-Wrocław, przystanku autobusowego linii podmiejskiej oraz linii Oleśnica-Wrocław zapewniają przyszłym mieszkańcom połączenie z najważniejszymi punktami Oleśnicy. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się od wschodu (wzdłuż ul. Wojska Polskiego) niezabudowane działki z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną, Biedronka, centrum handlowe Pogodne Centrum.

Od południa Rezydencja Milano sąsiaduje z osiedlem Spółdzielni Mieszkaniowej Zacisze oraz Szkołą Podstawową nr 6, natomiast od północy z nowymi budynkami wielorodzinnymi i liceum ogólnokształcącym. W pobliżu mieści się również centrum rekreacyjne Oleśnicy, w którym są: aquapark, basen otwarty, centrum spa, siłownia, saunarium, minigolf, sztuczne lodowisko i place zabaw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych