Rezydencja Niechorze powstaje nad Bałtykiem. Jeszcze w tym roku II etap

Multico buduje w bezpośrednim sąsiedztwie plaży Rezydencję Niechorze. – W pełni wykończone i wyposażone lokale przekażemy klientom już w maju, tak aby mogli oni jak najdłużej cieszyć się sezonem letnim – zapewnia inwestor Zbigniew Jakubas.

Autor: Housemarket.pl 25 lutego 2021 09:49

Rezydencja Niechorze to kompleks apartamentów powstający we wschodniej części Niechorza – miejscowości położonej między brzegiem Morza Bałtyckiego a jeziorem Liwia Łuża. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaje łącznie 88 lokali o zróżnicowanej powierzchni – od 24 do 144 m kw. Klienci będą mogli wybrać apartamenty jedno-, dwu-, trzy- lub czteropokojowe, położone w budynku o niskiej zabudowie i słonecznej ekspozycji. Do każdego lokalu przynależeć będzie miejsce postojowe w garażu podziemnym. 

– Rezydencja Niechorze to inwestycja realizowana w jednym z najpiękniejszych polskich kurortów, na kameralnej działce położonej przy plaży i otoczonej przyrodą. Apartamenty są wykończane pod klucz z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i technologii, dzięki czemu nasi klienci będą mogli cieszyć się wypoczynkiem zaraz po odebraniu kluczy – podkreśla Zbigniew Jakubas, prezes Grupy Multico. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa drugiego etapu inwestycji, w którym znajdą się takie udogodnienia, jak całoroczny basen, pokoje rekreacyjne, restauracja i kafejki. Całe założenie wyróżnia wyrazista forma architektoniczna, wykorzystanie naturalnych surowców oraz dbałość o wyszukane detale. Uporządkowana i funkcjonalna struktura usługowo-rekreacyjna została zaprojektowana tak, by zapewnić właścicielom lokali i ich gościom pełną swobodę oraz możliwość nieskrępowanego wypoczynku. 

– Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zainteresowanych zakupem nieruchomości rekreacyjnych na własne potrzeby, jak i do inwestorów szukających bezpiecznej lokaty kapitału w dynamicznie rosnącym segmencie branży turystycznej. Klientom oferujemy możliwość skorzystania z elastycznych pakietów wsparcia w zarządzaniu lokalem, pozyskiwaniu gości, obsługi rezerwacji oraz codziennej trosce o nieruchomość – dodaje Zbigniew Jakubas. 

Apartamenty powstają w bezpośrednim sąsiedztwie piaszczystej plaży i wydm, w pobliżu lasów, malowniczych szlaków turystycznych i wielu historycznych atrakcji. Atutem inwestycji jest dostęp do kluczowych tras i węzłów komunikacyjnych prowadzących do centralnych i południowych regionów Polski. Podróżujący samolotem będą mieli do dyspozycji oddalony o zaledwie godzinę drogi port lotniczy Szczecin-Goleniów, obsługujący połączenia krajowe i zagraniczne. 

Inwestycję realizuje Grupa Multico. Twórcą grupy jest Zbigniew Jakubas. Do grona jego spółek należy m.in. Mennica Polska, która w ostatnich latach realizowała szereg inwestycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, w tym wielokrotnie wyróżniane obiekty Mennica Residence i Mennica Legacy Tower. Obecnie Mennica Polska buduje w Warszawie osiedle mieszkaniowe Bulwary Praskie. Z kolei w Krakowie spółka Centrum Nowoczesnych Technologii kończy realizację dużego osiedla – Nowa 5 Dzielnica. 

Generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji Rezydencja Niechorze jest FB Antczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych