Rezydencja Park Rodzinna rozchwytywana przez inwestorów

Firmus Group, norweski deweloper inwestujący w Mielnie i okolicy, sprzedał wszystkie mieszkania w ramach I etapu inwestycji Rezydencja Park Rodzinna oraz blisko 75 proc. realizowanego drugiego etapu.

Autor: HouseMarket.pl 20 października 2016 13:56

Kameralna inwestycja Rezydencja Park Rodzinna zlokalizowana jest przy ul. Orła Białego i Kopernika w Mielnie blisko jeziora Jamno. Apartamenty oddalone są niespełna 150 m od morza
i nadmorskiej promenady, do której prowadzi piękny nowy deptak. Ciszę i spokój gwarantuje otulina sosnowego lasu, która skutecznie chroni mieszkania od ewentualnego zgiełku i hałasu miasta oraz nadmorskich turystów. Lokalizacja jednocześnie umożliwia szybki dostęp do licznych atrakcji dla całej rodziny, pozwalających na wspólny i aktywny wypoczynek. Dzięki miejscu, w którym powstaje inwestycja, oraz rodzinnemu charakterowi, Rezydencja Park Rodzinna cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Świadczy o tym 100 proc. sprzedanych mieszkań w I etapie inwestycji oraz sprzedaż blisko 75 proc. apartamentów w ramach II etapu, jeszcze przed osiągnięciem stanu surowego zamkniętego

Apartamenty wakacyjne cieszą się również dużym zainteresowaniem wśród wynajmujących urlopowiczów, a firma zajmująca się ich wynajmem potwierdza, że ostatni sezon letni, pomimo gorszej w porównaniu do lat ubiegłych pogody, okazał się rekordowym pod względem wynajmu. Według danych City Apartments, średnie obłożenie w okresie styczeń – wrzesień br. wyniosło blisko 50 proc. ze średnią kwotą za wynajem 350 zł.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Zauważamy, że z roku na rok wydłuża się sezon w Mielnie. W tym roku wiele apartamentów, które znajdują się w naszej ofercie, posiadało pełne obłożenie już od początku maja. Bardzo ciekawie wyglądała również sytuacja we wrześniu, kiedy dzięki wyjątkowo ładnej pogodzie mieliśmy bardzo dużo rezerwacji – mówi Marcin Kokot z firmy City Apartments, operator apartamentów wakacyjnych, z którym współpracuje Firmus Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych