Rezydencja Przy Równi. Nowoczesność w podhalańskiej bryle

Realizowana przez Dodd-Inwest Rezydencja Przy Równi to stylowy wielorodzinny budynek w centrum Zakopanego, zlokalizowany w sąsiedztwie Równi Krupowej w odległości dwóch przecznic od Krupówek.

Autor: HouseMarket.pl 20 grudnia 2016 09:42

Wyjątkowa lokalizacja inwestycji zapewnia widoki, szybki i łatwy dostęp spacerem do kluczowych miejsc w mieście. Architektura budynku to połączenie funkcjonalnej nowoczesności i stylu podhalańskiego zręcznie zamkniętego w bryle przez zakopiańskiego architekta Stanisława Topora.

W budynku znajdują się cztery lokale handlowe o powierzchni od 31 mkw. do 66 mkw. oraz 10 apartamentów o powierzchni od 42 mkw. do 66 mkw. Wszystkie mieszkania wyposażone są wygodne balkony. Centralne ogrzewanie pochodzi z Geotermii Podhalańskiej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja posiada pięć kondygnacji nadziemnych. Kondygnacja podziemna spełnia funkcję garażu wielostanowiskowego. W garażu znajdują się również pomieszczenia techniczne. W klatce schodowej umieszczono windę osobową. Budynek jest nowoczesną formą z detalem tradycyjnej zabudowy regionalnej Podhala. W detalu wykorzystuje się drewno, kamień naturalny oraz elementy nowoczesne w postaci płaszczyznowych przeszkleń także w oknach klatki schodowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych