Rezydencja Vintage łączy tradycję z nowoczesnością

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB buduje Rezydencję Vintage w kwadracie ulic: Kasprzaka, Pstrowskiego, Sikorskiego oraz Al. Obrońców Tobruku w Olsztynie. Jest to teren byłego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej – PGM.

Autor: HouseMarket.pl 19 grudnia 2016 13:49

Rezydencja Vintage w Olsztynie to połączenie tradycji i nowoczesności. Minimalizm i elegancja wzbogacone akcentami w stylu retro nadadzą wnętrzom budynków niepowtarzalnego charakteru. Elegancki design i nowoczesne rozwiązania uczynią to miejsce prestiżowym i komfortowym.

Rezydencję Vintage tworzy kompleks składający się z siedmiokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz dwukondygnacyjnym budynkiem parkingowym. Inwestycja przewiduje budowę około 395 mieszkań o powierzchni od 37 mkw. do 72 mkw. oraz osiem lokali usługowych. Osiedle Vintage realizowane będzie w trzech etapach. Pierwszy obejmuje budowę bryły G1 z garażem podziemnym, w której deweloper zaoferuje 56 mieszkań o powierzchni od 37 mkw. do 72 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wygodne parkowanie zapewnią mieszkańcom miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Projektanci osiedla nie zapomnieli również o najmłodszych mieszkańcach osiedla – na terenie Rezydencji Vintage powstaną bezpieczne place zabaw.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Łyny oraz położony nieopodal Park Centralny zapewnią dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest niespełna 200 metrów. W pobliżu znajduje się również bogata infrastruktura – przedszkola, szkoły, obiekty kulturalne, czy handlowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych