Rezydencje Tatarska. Mieszkania w zabudowie willi miejskich

Rezydencje Tatarska, jedna z najnowszych inwestycji spółki Sanbet Development, to willowe mieszkania w południowej części Wrocławia. W ofercie dewelopera są lokale o powierzchni od 36 mkw. do 86 mkw. i układach: od dwupokojowych do czteropokojowych.

Autor: HouseMarket.pl 24 listopada 2016 15:46

Na inwestycję złożą się cztery dwupiętrowe budynki w przedwojennym stylu. Staną przy ulicy Tatarskiej 9 na wrocławskim Brochowie. Pomieszczą 49 mieszkań o powierzchni od 36 mkw. do 86 mkw. Będą to układy - od dwupokojowych do czteropokojowych. Deweloper - spółka Sanbet Development zapewni komórki lokatorskie i dogodne miejsca postojowe. Ceny zaczynają się od 228 tys. zł.

Rezydencje Tatarska to nie tylko jeden z piękniejszych projektów deweloperskich realizowanych obecnie we Wrocławiu, ale i bardzo dobra lokalizacja, zapewniająca wygodny dostęp do obiektów handlowo-usługowych, przychodni, szpitala, szkół podstawowych oraz przedszkoli.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Niezmotoryzowani mieszkańcy osiedla docenią bliskie sąsiedztwo przystanku autobusowego, a miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu będą mogli korzystać z pobliskiego parku, stawu, boiska oraz placu zabaw dla dzieci.

Deweloper planuje zakończenie inwestycji na początku 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych