Ritmo Park godzi nowoczesną architekturę z przyrodą

Na budowie osiedla Ritmo Park odbyło się pierwsze, symboliczne wbicie łopaty. Inwestycja Partner Capital Group powstaje na wrocławskich Maślicach, przy Alei Śliwowej.

Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2016 10:23

Osiedle budowane jest w zachodniej dzielnicy Wrocławia, obecnie najczęściej wybieranej przez osoby szukające swojego miejsca do życia. Nowoczesna architektura osiedla Ritmo Park naturalnie wtapia się w otoczenie. Tuż po premierze osiedla kilkanaście mieszkań zostało zarezerwowanych. Deweloper ułatwia klientom wybór lokali wykorzystując przy sprzedaży okulary do wirtualnej rzeczywistości.

W ofercie są lokale od dwupokojowych do trzypokojowych o powierzchni od ok. 39 mkw. do 68 mkw. z tarasami lub balkonami. Mieszkania kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych. Ceny zaczynają się od 199 tys. zł brutto. Za pojedyncze miejsce parkingowe w garażu podziemnym trzeba zapłacić 16 tys. zł brutto. Rodzinne miejsce parkingowe w garażu podziemnym kosztuje 24 tys. zł brutto. W listopadzie, dla pierwszych klientów, deweloper - Partner Capital Group przygotował promocję na rodzinne miejsce postojowe – są tańsze o 4001 zł.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Na Maślicach przy Alei Śliwowej wszechobecna zieleń lasów i pięknie uformowanych parków łączy się z naturalnym rytmem płynącej Odry i ujściem Ślęzy, gdzie zlokalizowane jest miejsce do wodowania łodzi i jachtów.

Taka lokalizacja daje mieszkańcom poczucie życia w mieście, ale na spokojnych obrzeżach, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Bezcennym atutem otoczenia są także jedne z większych kompleksów leśnych Wrocławia: Las Rędziński (ok. 400 ha), Las Osobowicki (ok. 130 ha) i Las Pilczycki (ok. 82 ha). Częstym widokiem są pędzące konie z pobliskiej stadniny nad Odrą.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych