River Tower pnie się w górę

Realizowana przez spółkę KWK River Tower bydgoska wieża apartamentowa ma już kanalizację deszczową, sanitarną i wodociągową. Zostało też wykonane zbrojenie ścian fundamentowych i wykonawca przystąpił do ich betonowania.

Autor: HouseMarket.pl 13 grudnia 2016 10:18

River Tower będzie mierzyć 65 metrów, łącznie to 20 kondygnacji. Na trzech kondygnacjach będą garaże, część przestrzeni znajdzie nabywców komercyjnych. Ozdobą River Tower będzie przystań-marina.

W River Tower znajdzie się łącznie 128 mieszkań o powierzchniach od 40 do 68 mkw. Cztery najwyższe kondygnacje to miejsce na luksusowe dwupoziomowe apartamenty z antresolami, o powierzchni od 92 do 122 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na parterze budynku została zaprojektowana restauracja. Składać się będzie z trzech sal rozdzielonych ruchomymi ściankami. Planowana jest część przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców oraz komercyjna, gdzie na kolację będą mogli przyjść np. bydgoszczanie spacerujący wieczorem bulwarami nad Brdą.

Jednym z udogodnień wyróżniających River Tower jest specjalnie zaprojektowana część rekreacyjna – na 130 mkw. szóstego piętra znajdzie się siłownia wraz z salą zabaw dla dzieci do wyłącznego użytku mieszkańców. Część, w której będą ćwiczyć rodzice, od przestrzeni dla dzieci, dzielić ma lustro weneckie. Kolejnym, niespotkanym do tej pory w żadnej inwestycji atutem, jest minimarina będąca przedłużeniem przystanku tramwaju wodnego, umożliwiając mieszkańcom rejsy wodne po Brdzie.

W budynku zostaną wprowadzone elektroniczne zabezpieczenia. Zostaną  przygotowane specjalne karty, bez których nie uda się przemieszczać po korytarzach. Elektronika ma pomóc nie tylko w zapewnieniu wygody, ale również bezpieczeństwa mieszkańcom River Tower. W mieszkaniach zainstalowane zostaną systemy automatyki domowej, które pozwolą zdalnie obsługiwać światło czy wyłączanie gniazdek. Każdy z mieszkańców będzie mógł indywidualnie rozbudować system inteligentnego domu czy instalacji klimatyzacji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych