River Tower w Bydgoszczy z kamieniem węgielnym

W budowanym przez KWK Construction wysokościowcu ze szkła, stali i betonu znajdzie się 128 apartamentów. Budynek powstaje na południowym brzegu Brdy. Do dyspozycji mieszkańców będzie minimarina, umożliwiająca rejsy po rzece.

Autor: HouseMarket.pl 14 października 2016 16:26

River Tower pomieści 128 mieszkań o powierzchni od 40 do 69 mkw. Na czterech najwyższych kondygnacjach znajdą się luksusowe dwupoziomowe apartamenty z antresolami o powierzchniach od 92 do 122 mkw. Dla klientów szukających większych powierzchni deweloper przygotował lokale o powierzchni ok. 206 mkw.

Oprócz mieszkań wybudowana zostanie przystań i część restauracyjna na parterze budynku. Kondygnacje - od pierwszej do trzeciej przeznaczone są na parking. Kolejne to mieszkania wraz z piwnicami. Na siódmej została zaprojektowana siłownia wraz z salą zabaw dla dzieci.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Planowana jest część przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców, w której z łatwością zorganizuje się bankiet, imieniny czy spotkanie biznesowe oraz część komercyjna, gdzie na kolację będą mogli przyjść np. bydgoszczanie spacerujący wieczorem bulwarami nad Brdą. W budynku zostaną wprowadzone elektroniczne zabezpieczenia. Zamiast portiera będą przygotowane specjalne karty, bez których nie uda się przemieszczać po korytarzach. W mieszkaniach zainstalowane zostaną systemy automatyki domowej, które pozwolą zdalnie obsługiwać światło czy wyłączanie gniazdek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych