Robyg buduje kolejne etapy Życzliwej Pragi

Jeszcze w II kwartale br. rozpocznie się budowa 9. i 10. etapu inwestycji Życzliwa Praga. Łącznie na ekologiczne osiedlu realizowanym przez Grupę Robyg będzie 800 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 04 czerwca 2021 11:01

  • Grupa Robyg otrzymała pozwolenie na budowę 9. i 10. etapu inwestycji Osiedla Życzliwa Praga.
  • W ofercie jest kolejna pula 87 mieszkań o metrażach od 32 m2 do 57 m2 z dużymi balkonami, tarasami i ogródkami. Ceny zaczynają się od 8200 zł za m2
  • Budowa rozpocznie się w II kwartale 2021 roku

Osiedle Życzliwa Praga jest zlokalizowane w Warszawie na bliskim Tarchominie – u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej. Dzięki temu jest świetnie skomunikowane z każdą dzielnicą. W ofercie jest kolejna pula 87 mieszkań o metrażach od 32 m2 do 57 m2 z dużymi balkonami, tarasami i ogródkami. Ceny zaczynają się od 8200 zł za m2. Budowa rozpocznie się w II kwartale 2021 roku. Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 30%. Łącznie na Osiedlu Życzliwa Praga powstanie 800 mieszkań.

Przeczytaj także >> TOP: Współczesne osiedla mieszkaniowe - zielone, ekologiczne, 15-minutowe

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Życzliwa Praga zgodnie z nazwą jest wyjątkowo życzliwe naturze – zaplanowano tu liczne tereny zielone i specjalne instalacje dla fauny: budki dla ptaków, domki dla owadów, specjalne przejścia dla małych zwierząt. Dla mieszkańców zaprojektowano przyjazną małą architekturę – place zabaw, ładowarki do samochodów elektrycznych, stojaki na rowery, siłownie plenerowe, etc. Każdy budynek posiada eleganckie lobby i części wspólne, wdrożono także zaawansowane systemy bezpieczeństwa: osiedle jest strzeżone, dostępny jest monitoring wybranych części osiedla oraz videodomofony.

– W Warszawie zanotowaliśmy istotny wzrost popytu na mieszkania w 2021 roku. Szczególnie poszukiwane są osiedla w cichych, spokojnych dzielnicach, blisko obrzeży – ale z dobrą komunikacją z centrum. Bliski Tarchomin spełnia wszystkie te wymagania. Osiedle Życzliwa Praga to jeden z naszych hitów sprzedażowych. Jest świetnie zlokalizowane, realizowane wśród zieleni, w niskiej zabudowie i ma atrakcyjne elementy dodatkowe – zarówno w zakresie zagospodarowania terenu, części rekreacyjnych, placów zabaw dla dzieci oraz ekologicznych rozwiązań technologicznych – jak Smart House firmy Keemple w standardzie, fotowoltaika, oświetlenie LED, ładowarki do samochodów elektrycznych, balkony, tarasy, ogródki, etc. Przygotowaliśmy także specjalne oferty cenowe – jedne z najlepszych w całej dzielnicy. Widzimy bardzo duże zainteresowanie klientów, którzy nam już zaufali i kupili u nas mieszkanie wcześniej, a teraz wracają do nas po kolejne, polecają nas rodzinom, sąsiadom i znajomym – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.

Osiedle Życzliwa Praga to ostoja spokoju dla tych, którzy cenią miejsca zaprojektowane kompleksowo. Niska zabudowa – zaledwie pięć kondygnacji powoduje, że osiedle jest kameralne. Przemyślany układ mieszkań, jasne elewacje i wypielęgnowana zieleń pozwolą znaleźć tu domowe zacisze. W lokalach na parterze przewidziano ogródki dla mieszkańców, a zieleń na osiedlu i mała architektura wraz z placem zabaw sprawiają, że będzie można tu wypocząć. Dodatkowo szkoły, przedszkola i infrastruktura publiczna w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji podnoszą komfort życia. Inwestycja położona jest w pobliżu Galerii Północnej, licznych sklepów oraz bazarków, kameralnych plaż nad Wisłą oraz Mostu Północnego, który zapewnia szybką komunikację z Centrum.

Osiedle Życzliwa Praga spełni oczekiwania tych, którzy szukają dobrze zorganizowanej przestrzeni miejskiej i sąsiedztwa natury zachowanej w pierwotnej postaci – rezerwatów przyrody i lasów, w pobliżu nadwiślańskich łęgów i terenów objętych programem Natura 2000. Wyrazem życzliwości wobec natury jest specjalnie zaprojektowana mikroarchitektura osiedlowa – karmniki i domki dla ptaków przy alejkach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych