Robyg dokłada do zielonego Porto w Gdańsku

Do oferty Robyg, trafił właśnie kolejny etap inwestycji Porto położonej na granicy Nowego Portu i Brzeźna w Gdańsku.

Autor: Housemarket.pl 29 października 2021 08:02

Klienci mogą wybrać pomiędzy mieszkaniami o dostępnych metrażach od 29 do 100 mkw., wśród których dostępne są apartamenty z wyjątkowymi, prywatnymi tarasami dachowymi o powierzchni od 40 do 86 mkw. W ofercie pojawiły się 82 nowe lokale.

W nowym etapie inwestycji PORTO pojawiły się apartamenty z imponującymi tarasami dachowymi o powierzchni sięgającej 86 m2 - ta wyjątkowa, prywatna przestrzeń, która pozwoli cieszyć się bogactwem zieleni dostępnym na tym kameralnym osiedlu. Właściciele mieszkań na niższych kondygnacjach do dyspozycji będą mieli duże tarasy oraz balkony, a na parterze znajdą się wydzielone prywatne ogródki o metrażu od 14 m2 do 103 m2.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PORTO pozwoli mieszkańcom, na co dzień doświadczać przyjemności związanej z przebywaniem w miejscu wypełnionym zielenią. Unikalny mikroklimat gwarantują także specjalnie zaprojektowane ogrody deszczowe, które nie tylko zapewniają odpowiednią wilgotność powietrza, ale także pozwalają przechowywać deszczówkę wykorzystywaną potem do nawadniania zieleni. Na osiedlu zaprojektowane zostały specjalne miejsca przeznaczone do wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. Na parterze budynku dostępne będzie ekskluzywne lobby z portierem, rowerownia, pomieszczenie dla kuriera oraz strefa fitness przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców. Budynki wyróżniać będzie ponadstandardowa wysokość mieszkań, okna panoramiczne od podłogi o wysokości ok. 220 cm, ponadstandardowa wysokość drzwi oraz zastosowane materiały wykończeniowe. Zewnętrzne walory architektoniczne podkreślają szklane balustrady wykonane z bezpiecznego szkła oraz stalowe schody prowadzące na przestronne tarasy dachowe.

Tworząc tak przyjazne miejsce, ROBYG nie zapomniał także o proekologicznych rozwiązaniach.

– Kameralne osiedle, jakim jest PORTO, to przykład nie tylko doskonale zaprojektowanych pełnych zieleni przestrzeni wspólnych. Nasza nadmorska inwestycja charakteryzuje się także dbałością o ekologię. Dostępne energooszczędne sekwencyjne zapalane oświetlenie LED części wspólnych, zasilane jest przez panele fotowoltaiczne, dzięki czemu mieszkańcy mają dostęp do światła pochodzącego z odnawialnych źródeł energii – mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu ROBYG w Gdańsku i Poznaniu

- Nowoczesne rozwiązania znajdują się nie tylko w częściach wspólnych. Każdy z nowych lokatorów będzie miał dostęp do systemu Smart House firmy Keemple. Technologia ta pozwala na zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych ogrzewania czy systemu bezpieczeństwa. Zastosowane materiały budowlane zapewniają wysoki standard termiczny, a trzyszybowe, drewniane okna panoramiczne, nie tylko zatrzymają ciepło w mieszkaniu, ale także zapewnią doskonały komfort akustyczny - mówi Wojciechowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych