Robyg kończy 4 inwestycje we Wrocławiuhousemarket.pl - 25 lutego 2021 16:59


Robyg zakończy w pierwszym kwartale 2021 roku 4 inwestycje we Wrocławiu: Willa nad Potokiem na Muchoborze Wielkim przy ul. Stanisławowskiej, kolejne etapy osiedli Wojszyckie Alejki przy ul. Gałczyńskiego na Wojszycach oraz Uroczysko przy ul. Przejazdowej na Sołtysowicach. Wszystkie inwestycje zostały zrealizowane pod szyldem Robyg WPB.

W drugim kwartale 2021 Robyg rozpocznie przekazywanie mieszkań na osiedlu Robyg Jagodno – największej pod względem liczby budynków i mieszkań inwestycji grupy Robyg we Wrocławiu. W ramach projektu docelowo powstanie 900 mieszkań w 15 budynkach wielorodzinnych i ponad 100 domów w zabudowie jednorodzinnej. Robyg aktywnie szuka nowych gruntów w celu realizacji kolejnych inwestycji we Wrocławiu.

- We Wrocławiu jesteśmy bardzo aktywni – mamy obszerną ofertę mieszkań i bardzo atrakcyjne lokalizacje. Po przejęciu WPB rozbudowaliśmy nasz potencjał, a zainteresowanie klientów stale rośnie. Dlatego bardzo aktywnie poszukujemy nowych gruntów Wojszyce i okolice to coraz bardziej atrakcyjne miejsca do życia we Wrocławiu. Doceniają je zarówno młodzi, jak i seniorzy – dlatego zdecydowaliśmy, że zbudujemy więcej mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb Inwestycja Uroczysko została powiększona i ostatecznie będzie się składać z sześciu budynków mieszkalnych. Projekt będzie podzielony na trzy etapy, każdy po dwa budynki. Pierwszy etap jest gotowy i zamieszkany, w drugim rozpoczęto odbiory, a trzeci jest w fazie konstrukcji pięter. Na Jagodnie, przy ul. Buforowej, kończy się budowa pięciu budynków wielorodzinnych oraz pierwszej partii domów. Niedawno rozpoczęła się realizacja kolejnego etapu – w ramach którego zaplanowano budynki z klubem malucha i osiedlowym przedszkolem. Na razie, w ramach tego etapu, do sprzedaży trafiły mieszkania 2-pojowe i 3-pokojowe z balkonami i ogródkami - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie osiedla Robyg posiadają instalację fotowoltaiczną, która wytwarza energię elektryczną zużywaną na potrzeby stref wspólnych budynku – czyli oświetlenia między innymi korytarzy, klatek schodowych, lobby czy stref fitness i miejsc zabaw dla dzieci. Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku – wykorzystuje naturalny sposób wytwarzania energii elektrycznej, ale nie pochłania zasobów, a dodatkowo zmniejsza koszty eksploatacji budynku, co mieszkańcy odczuwają w portfelu.

Mieszkania Robyg w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House firmy Keemple. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa. Technologia zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30 proc.