Robyg ma zielone światło dla rozbudowy osiedla Green Mokotów

Robyg uzyskał pozwolenie na budowę kolejnego etapu osiedla Green Mokotów. W ramach przedsięwzięcia zostanie wybudowanych 107 lokali mieszkalnych.

Autor: HouseMarket.pl 09 marca 2017 14:28

Docelowo inwestycja będzie składać się z ponad 800 mieszkań w metrażach od 33 mkw. do 105 mkw. Cechą wyróżniającą osiedle Robyg na Mokotowie jest nowoczesna elewacja, wykończona elementami kamienia i drewna.

Znaczna część powierzchni Green Mokotów przeznaczona jest na tereny zielone oraz rekreacyjne. Jednocześnie osiedle charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją – projekt jest usytuowany w rejonie o rozwiniętej sieci komunikacji, co umożliwia komfortowy dostęp do pozostałych części miasta oraz głównych tras wylotowych stolicy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Green Mokotów – osiedle zlokalizowane niedaleko al. Wilanowskiej – to korzystna propozycja zarówno dla osób, które planują zakup mieszkania dla siebie i swojej rodziny, jak również dla wszystkich zainteresowanych perspektywiczną inwestycją w nieruchomości. Atuty osiedla na Mokotowie – takie jak dobre skomunikowanie oraz bliskość terenów zielonych – są powodem szybkiego tempa sprzedaży w tym projekcie. Do końca 2016 r. spółka zakontraktowała ok. 40 proc. dostępnych lokali, natomiast obecnie w ofercie jest ok. 160 mieszkań – dodał Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej Robyga.

Prace budowlane w nowym etapie rozpoczną się jeszcze w pierwszym kwartale 2017 r., a ich zakończenie planowane jest na trzeci kwartał 2018 r.

Deweloper prowadzi w Warszawie 8 inwestycji w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – na Pradze Południe, Białołęce i Ursynowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych