Robyg: Majowa wyprzedaż gotowych mieszkańHouseMarket.pl - 19 maja 2016 13:19


Podczas majowych dni otwartych grupy Robyg - 21 i 22 maja można będzie kupić mieszkanie w ramach programu MdM. Ceny już od 162 tys. zł.


Eksperci dewelopera będą czekać w biurach sprzedaży na Bemowie, Woli, Mokotowie, Ususie oraz Wilanowie w godzinach 10 - 15. Kupujący mogą wykończyć mieszkanie w promocyjnej cenie dzięki Karcie Robyg Club. Odwiedzający mają też szansę na wygranie bonu o wartości 3 tys. zł na wyposażenie mieszkania.

Poszukujący mieszkania będą też mogli skorzystać z fachowego doradztwa w zakresie finansowania zakupu lokalu czy aranżacji wnętrz. Istnieje również możliwość obejrzenia wybranych lokali zlokalizowanych w budynkach gotowych do odbioru.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Staramy się budować całe społeczności, a nie jedynie osiedla mieszkaniowe. Troszczymy się o naszych klientów na każdym etapie zakupu lokalu – od pierwszej wizyty w biurze sprzedaży do momentu zakończenia aranżacji mieszkania. Niekwestionowanym atutem naszych inwestycji jest wyposażenie ich w system SMART HOUSE, który jest wartością dodaną dla przyszłych mieszkańców – oferujemy tę technologię gratis przy zakupie lokalu – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyg.