Robyg. Ostatnia szansa na mieszkanie w Młodym Wilanowie

Robyg ma w sprzedaży ostatni etap inwestycji Młody Wilanów: 75 lokali o powierzchni od 30 mkw. do 92 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 22 sierpnia 2016 15:10

W ramach projektu przy al. Rzeczypospolitej powstanie łącznie ok. 255 przestronnych lokali. Znaczna część mieszkań kwalifikuje się do rządowego programu wsparcia MdM. Wszystkie lokale wyposażone są w nowoczesny system Smart House, a ich ceny zaczynają się od 6,1 tys. zł za mkw. Według planów klucze do mieszkań będzie można odebrać w II kwartale 2017.

Młody Wilanów to innowacyjna inwestycja dla wszystkich ceniących nowoczesność i wygodę w otoczeniu przyjaznej zielonej przestrzeni. Osiedle zostało zaprojektowane według najwyższych światowych standardów architektonicznych, oddając tym samym idealnie dynamiczny charakter – tak popularnego wśród Warszawiaków – miasteczka Wilanów. Dodatkowe atuty to bliskość parku w Wilanowie oraz innych terenów zielonych i rekreacyjnych, liczne sklepy, punkty usługowe oraz kawiarnie i restauracje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

To wygodne miejsce do życia znajduje się w prestiżowej dzielnicy i jednocześnie dba o środowisko – osiedle jest budowane z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych oraz ekologicznych materiałów budowlanych. Umożliwia to m.in. zawarty w standardzie system inteligentnych rozwiązań dla domu, które umożliwiają zdalne zarządzanie oświetleniem i multimediami, czy systemem ochrony. Rozpoczęcie budowy nowej fazy Green Mokotów planowane jest na III kwartał 2016, natomiast zakończenie realizacji inwestycji na IV kwartał 2017.

– Młody Wilanów to innowacyjne osiedle spełniające oczekiwania mieszkańców. Jest ono w pełni zgodne z ideą zrównoważonego budownictwa – ekologiczne i jak najbardziej przyjazne w eksploatacji – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyga.

Grupa Robyg kładzie duży nacisk na korzystanie z technologii, które optymalizują zużycie energii i straty ciepła przez budynki oraz spełniają wysokie standardy pod względem korzystania z zasobów naturalnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych