Robyg powiększa Apartamenty Villa Nobile

W związku z popularnością projektu oraz wynikami sprzedaży Apartamentów Villa Nobile w Wilanowie – dzielnicy, w której grupa Robyg dotychczas sprzedała ponad 3800 mieszkań – oferta dewelopera została powiększona o dodatkowe lokale w kolejnym etapie inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 14 października 2016 13:33

Na klientów czekają 153 przestronne mieszkania o metrażach od 27 do 112 mkw. Natomiast docelowo na osiedlu, w rejonie ulicy Sarmackiej i al. Wilanowskiej, powstanie 630 mieszkań oraz lokali usługowych.

Osiedle wyróżnia się stylową, nowoczesną architekturą dopasowaną jednocześnie do prestiżowego charakteru wyjątkowej warszawskiej dzielnicy, jaką jest Wilanów. Zaletą apartamentów w tej inwestycji jest ich wysokość – nawet do 3,20 m. Dodatkowo mają duże tarasy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Wszystkie lokale Villa Nobile wyposażone będą w nowoczesną technologię Smart House. To wygodne rozwiązanie umożliwia kontrolowanie domowych sprzętów elektronicznych za pomocą smartfona i nie wymaga żadnych dodatkowych opłat. Robyg jako jedyny deweloper oferuje je w standardzie. W ramach przemyślanego projektu powstaną również liczne lokale usługowe oraz strefy wypoczynku i rekreacji – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Apartamenty Villa Nobile to nowoczesne osiedle otoczone terenami zielonymi zaaranżowanymi przez specjalistów. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się rozbudowana infrastruktura miejska z szeroką ofertą edukacyjną, usługową i rekreacyjną.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych