Robyg rozpoczyna budowę Osiedla Życzliwego

Osiedle Życzliwe na warszawskiej Białołęce obejmie łącznie około 800 mieszkań i lokali usługowych w sześciu budynkach. Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych planowane jest na czwarty kwartał 2017 r., a w pierwszym etapie powstanie około 100 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 22 maja 2017 11:31

Przedsprzedaż mieszkań wraz ze specjalnymi rabatami rozpoczyna się w połowie maja 2017.

- Nowa inwestycja grupy jest zlokalizowana w pobliżu ul. Życzliwej, w dobrze skomunikowanej i tętniącej życiem części Białołęki. Standardowo wszystkie lokale na Osiedlu Życzliwym będą wyposażone w bezpłatny system Smart House, a osiedle będzie zaprojektowane kompleksowo, z uwzględnieniem części usługowej, placu zabaw, ochrony i innych udogodnień dla mieszkańców – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Miejsce, w którym usytuowane będzie Osiedle Życzliwe (Tarchomin) może pochwalić się rozbudowaną siecią komunikacyjną – bliskość Trasy Mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej sprawia, że wygodnie można dotrzeć zarówno do centrum miasta, jak i wyjechać poza stolicę. Na przykład metro oddalone jest o zaledwie 10 minut jazdy tramwajem.

Inwestycja Osiedle Życzliwe to projekt stworzony z myślą o młodych ludziach. Minimalistyczne białe elewacje w połączeniu z kolorowymi akcentami nadają projektowi nowoczesny i dynamiczny charakter.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych