Robyg rozpoczyna sprzedaż czwartego etapu Royal Residence

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży czwarty etap osiedla Royal Residence na warszawskim Wilanowie. Inwestycja posiada prawomocne pozwolenie na budowę. W ofercie jest 146 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 22 czerwca 2022 10:24

  • Robyg rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu inwestycji Royal Residence.
  • Na rynek trafiło 146 mieszkań od 1 do 5 pokoi, o metrażach od 26 do 137 mkw, z tarasami do ok 100 mkw lub ogródkami do 130 mkw.
  • Łącznie w ramach osiedla powstanie blisko 1200 lokali, w otulinie zieleni parkowej z towarzyszącymi strefami usługowymi i pasażem handlowym.

Royal Residence - to enklawa nowoczesnych, 4 piętrowych budynków, zaprojektowanych z myślą o komforcie mieszkania. Rezydencja swoją architekturą doskonale wpisuje się w charakter prestiżowej dzielnicy, jaką jest Wilanów.

Na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne, oświetlenie LED, zaprojektowano także atrakcyjne tereny zielone. Osiedle będzie ogrodzone, zapewnione będzie bezpieczeństwo, ochrona i monitoring. Między budynkami zaplanowano strefę zieleni pełną bujnej, różnorodnej roślinności skomponowanej m.in. z łąki kwietnej – tak ważnej zwłaszcza dziś dla ekologicznej harmonii i bioróżnorodności. Znajdzie się tu także plac zabaw dla dzieci, wewnętrzna strefa fitness z sauną i miejsca relaksu dla dorosłych. Ścieżki spacerowe, rowerowe i elementy małej architektury dopełnią całości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle jest malowniczo zlokalizowane w wyjątkowo atrakcyjnej części Wilanowa. Łącznie powstanie tu blisko 1200 lokali, w otulinie zieleni parkowej z towarzyszącymi strefami usługowymi i pasażem handlowym. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w Smart House firmy Keemple. W bezpośrednim sąsiedztwie budynków zachowana zostanie w dużym stopniu naturalna zieleń parkowa, bez absolutnie żadnej ingerencji dewelopera. To całkowicie nowy projekt realizowany z ukłonem w stronę ESG – znajdą się tu wszystkie najnowsze elementy eco w standardzie. Ponadto ROBYG zainstaluje stacje ładowania samochodów elektrycznych.

- Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji realizujemy bardzo szybko - już teraz w sprzedaży mamy czwarty etap i planujemy kolejne. Cały czas wprowadzamy nowe inwestycje zgodnie z naszym planem, wszystkie budowy Grupy Robyg są prowadzone zgodnie z harmonogramami. Staramy się utrzymywać stabilną i płynną działalność zarówno w zakresie budowy, jak i sprzedaży mieszkań. Szukamy gruntów w różnych lokalizacjach i nie wykluczamy wejścia do nowych miast. Jednak od 2022 roku zmieniliśmy strategię – w związku z pozyskaniem nowego właściciela i strategicznego partnera – Tag Immobilien. Naszym celem jest posiadanie 20 tys mieszkań do wynajęcia do końca 2027 roku i równolegle planujemy dalszą sprzedaż mieszkań na poziomie 2500 mieszkań rocznie. Na pewno bardzo ważne będą działania rządu wspierające przyszłych kredytobiorców - nie tylko pod względem wkładu własnego. Warto opracować szerszy pakiet skierowany do osób, które chciałby zaciągnąć kredyt – na przykład zaoferować pewnym grupom osób preferencyjne kredyty udzielane przez banki państwowe, które powinny wspierać swoich obywateli. To bardzo ważne, aby Polacy mogli w sposób odpowiedzialny budować swoją przyszłość – a posiadanie mieszkania determinuje w dużej mierze decyzje rodzinne, a więc wpływa bezpośrednio na demografię - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie Robyg.

W Royal Residence wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 30 proc. Jest to obecnie jedno z ważniejszych oczekiwań, jakie klienci mają wobec infrastruktury mieszkaniowej – ekologiczne rozwiązania wspierające oszczędzanie i pozytywne dla klimatu są kluczowym elementem strategii zrównoważonego rozwoju Robyg.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych