Robyg sprzedaje kolejny etap Stacji Nowy Ursus

Z uwagi na sukces sprzedażowy pierwszego etapu (ponad 60 proc. sprzedanych lokali) grupa Robyg rozszerza swoją warszawską ofertę o mieszkania w kolejnym etapie Stacji Nowy Ursus.

Autor: HouseMarket.pl 06 września 2016 00:00

Około 98 przestronnych lokali o metrażach od 29 mkw. do 75 mkw. jest już dostępnych w sprzedaży – wszystkie kwalifikują się do rządowego programu MdM. Szczególną zaletą Stacji Nowy Ursus jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta przy jednoczesnym komforcie mieszkania w zacisznej okolicy. Wszystkie mieszkania w kolejnym etapie inwestycji są w jednakowej cenie 5899 zł/mkw.

Rozpoczęcie budowy kolejnej fazy Stacji Nowy Ursus planowane jest na czwarty kwartał 2016 r., natomiast zakończenie realizacji inwestycji na czwarty kwartał 2017.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Niesłabnące zainteresowanie Ursusem oraz mieszkaniami kwalifikującymi się do programu MdM sprawiły, że uruchamiamy sprzedaż kolejnego etapu Stacji Nowy Ursus. Nasza propozycja skierowana jest przede wszystkim do młodych osób, które marzą o zakupie własnego mieszkania, ale mają niewysoki budżet. Ceny lokali w Stacji Nowy Ursus są niezwykle atrakcyjne – biorąc pod uwagę średni koszt metra kwadratowego w Warszawie. Nasza oferta w Ursusie w pełni kwalifikuje się do rządowego programu MdM. Inwestycja została tak zaplanowana, żeby nasi klienci mogli skorzystać z ostatniej odsłony programu, który kończy się w 2018 roku – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyga.

Stacja Nowy Ursus łączy w sobie najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie budownictwa, ekologii, organizacji kultury i oświaty, multimediów oraz komunikacji, by stworzyć miejsce o najwyższej jakości życia w Warszawie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych