Robyg sprzedaje piąty etap Green Mokotów

Robyg rozpoczyna sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji zlokalizowanej na Mokotowie. Green Mokotów to flagowy projekt dewelopera znajdujący się w obrębie al. Wilanowskiej.

Autor: HouseMarket.pl 16 listopada 2016 15:12

Prace nad osiedlem, które docelowo będzie składać się z około 820 lokali w ośmiu etapach, dynamicznie postępują – na początku listopada grupa otrzymała pozwolenie na budowę kolejnej już fazy projektu. W nowym etapie wprowadzonym do sprzedaży Robyg udostępnia 106 lokali o powierzchni od 31 mkw. do 111 mkw. Ceny zaczynają się od 7 tys. zł za metr kwadratowy. Klienci otrzymują również Smart House, czyli technologię inteligentnego domu w cenie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

- Green Mokotów jest popularny wśród naszych klientów, dlatego uruchomiliśmy kolejny etap inwestycji. Powodem jest nie tylko lokalizacja na Mokotowie, ale również szeroki wybór metraży mieszkań – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Green Mokotów to także jasne przestrzenie dzięki ponadwymiarowym oknom, antywłamaniowe drzwi, system monitoringu osiedla w HD oraz pełna instalacja teletechniczna i światłowodowa – dodaje Joanna Chojecka.

Piąty etap Green Mokotów konstruowany będzie w standardzie Basic. Oznacza to, że lokale oferowane w jego ramach cechować się będą bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Standard ten charakteryzuje się m.in. drzwiami antywłamaniowymi klasy C, panelami fotowoltaicznymi, dwuszybowymi oknami o ponadstandardowych rozmiarach, zdalnie sterowaną bramą garażową, czujnikami detekcji CO i LPG w garażach podziemnych, pomieszczeniem na rowery i wózki, małą architekturą wokół budynków.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych