Robyg uruchamia sprzedaż nowego etapu Green Mokotów

Deweloper uruchomił sprzedaż mieszkań w ramach nowego etapu osiedla Green Mokotów. Ceny mieszkań zaczynają się już od 7,3 tys. zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 05 sierpnia 2016 10:45

 W kolejnym etapie projektu, który jest zlokalizowany przy al. Wilanowskiej, dostępne są 63 mieszkania o powierzchni od 38 do 112 mkw.

Osiedle Green Mokotów będzie docelowo składać się z dziewięciu etapów z około 900 mieszkaniami oraz licznych lokali usługowych na parterach budynków. Rozpoczęcie budowy nowej fazy Green Mokotów planowane jest na III kwartał 2016, natomiast zakończenie realizacji inwestycji na IV kwartał 2017.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Nasza oferta na Mokotowie jest skierowana do osób poszukujących własnego M w sercu stolicy, które chciałyby mieć wszystkie udogodnienia miasta na wyciągnięcie ręki. Bliskość linii metra, linii tramwajowych i autobusowych sprawia, że inwestycja wyróżnia się jako doskonały punkt komunikacyjny. Jednak nie odejmuje mu to kameralności i zacisznego charakteru. Ukształtowanie terenu oraz liczne tereny zielone sprawiają, że będzie to prawdziwa oaza w środku aglomeracji warszawskiej. Aż 64 proc. powierzchni osiedla zostanie przeznaczone na tereny zielone i rekreacyjne dla mieszkańców – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyga.

W ramach inwestycji Green Mokotów powstanie także wyjątkowa strefa fitness, która pozwoli mieszkańcom na aktywne spędzanie czasu wolnego tuż pod domem. Projekt wyróżnia się także wyposażeniem w nowoczesny system Smart House. Usługa ta umożliwia zarządzanie zużyciem energii przez zdalne sterowanie sprzętami elektrycznymi w mieszkaniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych