Robyg uruchamia sprzedaż pasażu usługowego Forum Wola

Robyg oferuje lokale w Pasażu Usługowym Forum Wola o powierzchni od 80 do 280 mkw. Forum Wola to inwestycja położona w nowej dzielnicy mieszkaniowej - na osiedlu oddano do użytku 860 mieszkań, a najbliższą okolicę zamieszkuje ponad 20 tysięcy osób.

Autor: housemarket.pl 03 marca 2021 10:06

Pasaż Usługowy na osiedlu Forum Wola to miejsce tętniące życiem niemal w samym sercu Warszawy. Liczne osiedla, kompleksy biurowe i tereny rekreacyjne sprawią, że biznes będzie codziennie pełen klientów. Są tu 2 duże parki - Powstańców Warszawy oraz Sowińskiego - biurowce, szkoły, przedszkola. Miejsca te sprawiają, że dzielnica jest niezwykle atrakcyjna - szczególnie dla osób ceniących aktywny tryb życia. To nie tylko modne miejsce, chętnie wybierane przez deweloperów na inwestycje mieszkaniowe i biurowe – ale także pełne atrakcji, bardzo blisko stąd do centrum miasta, a także do hal EXPO.

- Sprzedaż lokali w Pasażu Usługowym to ostatni etap wieńczący inwestycję Forum Wola. Pomimo pandemii spółka notuje duże zainteresowanie lokalami usługowymi – zwłaszcza zlokalizowanymi w kameralnych osiedlach z pełną infrastrukturą i łatwym dojazdem. Już w 2020 roku zauważyliśmy wzrost popytu inwestycyjnego na lokale mieszkalne i usługowe. Zakładamy że w tym roku może on jeszcze się zwiększyć – zwłaszcza, że WIBOR jest rekordowo niski, a lokowanie kapitału w nieruchomości daje obecnie znacznie wyższe stopy zwrotu niż lokaty bankowe czy inwestycje na rynku kapitałowym. Osiedle Forum Wola zaprojektowano celowo w taki sposób, aby mieszkańcy mieli do dyspozycji dużą przestrzeń do rekreacji, odpoczynku i wspólnego spędzania czasu w strefie usługowej. Dzięki temu Pasaż Usługowy Forum Wola to idealne miejsce, by stworzyć azyl dla firmy i mieć udział w budowaniu lokalnej społeczności. Przestronne lokale usługowe mają potencjał dostosowania do indywidualnych potrzeb i spełniają wymagania nowoczesnych przedsiębiorców. Mieszkańcy osiedla są bardzo aktywni i chętnie korzystają z usług oferowanych w Pasażu Usługowym. W ten sposób budują swoją enklawę i tworzą silne więzi międzyludzkie. Strefa usługowa osiedla tętni życiem, a przedsiębiorcy cieszą się dużym zainteresowaniem swoimi usługami i mają możliwości rozwoju biznes - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych