Robyg wprowadza do sprzedaży kolejny etap Modern City

Robyg wprowadza do sprzedaży etap E osiedla Modern City na Bemowie w Warszawie. W ofercie jest kolejna pula 94 mieszkań. Modern City obejmie łącznie ponad 800 mieszkań w ramach 9 etapów.

Autor: housemarket.pl 17 sierpnia 2021 12:25

Osiedle Modern City powiększyło się o 94 mieszkania o metrażach od 25 do 69 mkw. z dużymi balkonami, loggiami, tarasami i ogródkami. Inwestycja zlokalizowana jest wśród zielonych, rekreacyjnych terenów przy ul. Szeligowskiej 53 - tylko 200 metrów od II linii metra.

Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 30 proc.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ponadto na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne, oświetlenie LED, dodatkowo zaprojektowano atrakcyjne tereny zielone oraz ekstensywne zielone dachy budynków. Osiedle jest ogrodzone, ma zapewnione bezpieczeństwo, ochronę i monitoring. Między budynkami zaplanowano park pełen bujnej, różnorodnej roślinności. W parku znajdzie się także plac zabaw dla dzieci i miejsca relaksu dla dorosłych. Ścieżki spacerowe, rowerowe i elementy małej architektury dopełnią całości.

Lobby w każdym budynku będzie wyposażone w innowacyjną technologię dezynfekcji przy pomocy nowoczesnych urządzeń Aura Air firmy Keemple. To najinteligentniejsza na świecie technologia dezynfekowania powietrza, która jednocześnie monitoruje jego jakość w czasie rzeczywistym i chroni przed koronawirusem.

CZYTAJ TEŻ: MODERN CITY OD ROBYG JESZCZE WIĘKSZE

- Robyg stara się wprowadzać jak najwięcej nowych lokali do oferty i dawać klientom jak najszerszy wybór, jednak mamy takie same ograniczenia administracyjne, jak inni deweloperzy. Przykładowo w Warszawie zwykle deweloperzy oferują liczbę mieszkań na 3 kwartały do przodu, a obecnie oferta skurczyła się na ok. 1 kwartał. To jest bezpośrednia przyczyna – obok drożejących gruntów i materiałów budowlanych – dlaczego mieszkania drożeją. Bardzo ważne jest zatem, aby samorządy maksymalnie przyspieszyły procedury administracyjne w tym zakresie. W ciągu ostatniego roku obserwujemy nowe preferencje i wymagania klientów, na co wpływ miała pandemia. Kupujący szukają elastycznie zaprojektowanych i wygodnych mieszkań, w których będą mogli łączyć życie codzienne z pracą zdalną. Chętniej wybierają lokale z balkonami lub tarasami. Jeśli chodzi o nabywców – zwiększa się nieco udział klientów kupujących mieszkania w celach inwestycyjnych oraz kupujących za gotówkę. Coraz częściej notujemy zainteresowanie Polaków mieszkających za granicą lub cudzoziemców mieszkających i pracujących w Polsce. Zauważamy też trend koncentrowania się sfery zakupowej i usługowej mieszkańców w obrębie osiedla – pandemia spowodowała, że unikają oni dużych obiektów i zatłoczonych miejsc, a jak najwięcej spraw chcą załatwić w pobliżu miejsca zamieszkania. Dlatego spodziewamy się, że lokale usługowe na osiedlach będą coraz bardziej popularne. Warszawa Bemowo to obecnie najbardziej innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się dzielnica stolicy. W ramach projektu Modern City powstanie łącznie ok. 800 funkcjonalnych apartamentów i mieszkań na sprzedaż. Do mieszkań przynależeć będą duże balkony, loggie lub ogródki. Cechą charakterystyczną osiedla jest ciekawa, modernistyczna architektura, eleganckie białe elewacje z elementami klinkieru, części wspólne indywidualnie zaprojektowane z materiałów wysokiej jakości. Wewnątrz osiedla zaprojektowaliśmy rozległy park z elementami małej architektury, ścieżką rowerową, placem zabaw i strefą relaksu. Każde mieszkanie, bez dodatkowych opłat, zostanie wyposażone w system Smart House firmy Keemple. Inwestycja ma świetnie rozwiniętą infrastrukturę miejską i doskonałą lokalizację – tylko 200 m od planowanej stacji metra. W okolicy znajdują się liczne szkoły, sklepy i centra handlowe - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych