Robyg wybuduje Pragę Piano

Grupa Robyg rozpoczęła w Warszawie nową inwestycję - Praga Piano. W ofercie jest 214 mieszkań i 4 lokale usługowe. Inwestycja jest zlokalizowana na Pradze Południe.

Autor: housemarket.pl 22 sierpnia 2022 16:07

  • W ramach projektu powstaną niskie, czteropiętrowe budynki z podziemnymi garażami, a w 1, 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania.
  • Ceny zaczynają się już od 11 tys. zł za mkw.
  • Na terenie inwestycji przy ul. Żupniczej 25 do dyspozycji klientów jest biuro sprzedaży, gdzie można zapoznać się ze szczegółami oferty.

Elewacje w stonowanej kolorystyce bieli i szarości idealnie pasuje do klimatu lokalizacji. Zastosowana zostanie również farba antysmogowa. Do wewnątrz poprowadzi indywidualnie zaprojektowane, reprezentacyjne lobby wejściowe, wykończone materiałami wysokiej jakości. Na osiedlu powstanie stacja ładowania aut elektrycznych, a dodatkowo będzie możliwość montażu indywidualnych ładowarek w hali garażowej. Oprócz zewnętrznych stojaków na rowery, przewidziane jest miejsce do ich przechowywania w hali garażowej. Teren wokół budynków został zaprojektowany przez architektów krajobrazu, z dużym nasyceniem zieleni.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W tym roku wprowadzamy wiele nowości do oferty – oprócz Praga Piano najbliższym czasie uruchomimy nowe inwestycje na Bemowie, Mokotowie i we Włochach. Inwestycja Praga Piano ma doskonałe położenie, niedaleko centrum Warszawy. Jej atutem jest bliskość metra, jedynie 300 m do planowanej stacji przy ulicy Podskarbińskiej. W ostatnich latach Praga zyskała sławę artystycznej dzielnicy, a młodzi ludzie coraz chętniej kupują tu mieszkania. Osiedle Praga Piano wpisuje się w koncepcję miast 15-minutowych, które oznaczają mieszkanie w takiej lokalizacji, aby wszędzie było blisko. Trend ten zyskuje na popularności również ze względów ekologicznych, które promują poruszanie się pieszo lub na rowerze. Na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne, oświetlenie LED, zaprojektowano także atrakcyjne tereny zielone. Osiedle będzie ogrodzone, zapewnione będzie bezpieczeństwo, ochrona i monitoring. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w Smart House firmy Keemple – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie Robyg.

Na przestrzeni ostatnich lat Praga Południe została objęta miejscowym planem rewitalizacji i stopniowo przywracana jest jej tożsamość. Tereny po fabrykach zyskują nowy charakter dzięki transformacji ich w modne miejsca spotkań, powstają nowe kawiarnie, osiedla mieszkaniowe, budowane są nowe ulice, zaś stare są modernizowane.

Na Pradze Południe znajduje się też jeden z największych zabytkowych parków Warszawy - Park Skaryszewski wraz z Jeziorkiem Kamionkowskim. Zajmuje ponad 55 hektarów i jest idealnym miejscem na rodzinne spacery, czy wypady ze znajomymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych