Robyg z nowym etapem inwestycji premium Nadmotławie Apartments w Gdańsku

Robyg rusza z kolejnym etapem inwestycji Nadmotławie Apartments położoną w pobliżu tzw. Polskiego Haka, przy ujściu rzeki Motławy do Martwej Wisły w Śródmieściu Gdańska. W ramach kolejne fazy projektu powstanie 158 apartamentów.

Autor: Housemarket.pl 26 marca 2021 14:52


Nadmotławie Apartments to luksusowa inwestycja mieszkaniowa usytuowana w samym sercu Gdańska z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej rzeki Motławy. 

- W ramach nowego etapu inwestycji nasi klienci będą mogli wybrać spośród 158 luksusowych apartamentów w budynku z bezpośrednim widokiem na gdańską Motławę. Architektura została zaprojektowana w taki sposób, aby zdecydowana większość mieszkań miała zapewniony malowniczy krajobraz. O wyjątkowości kolejnej odsłony Nadmotławia stanowić będzie spektakularny taras widokowy oraz patio o powierzchni około 2700 mkw. dostępne dla mieszkańców. To unikalny na skalę Gdańska projekt dający mieszkańcom prywatną przestrzeń nad samą Motławą połączony tarasem, z którego roztaczać się będzie imponujący widok - mówi Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Robyg w Gdańsku. - Do sprzedaży wprowadzone zostaną lokale 1,2,3 i 4-pokojowe o dostępnych metrażach od 27 do 131 mkw. Do mieszkań przynależeć będą tarasy i balkony o powierzchni do 46 mkw., z których wytaczać się będzie widok na rzekę i przystań. Ceny za mkw. rozpoczynać się będą już od 11 500 zł – dodaje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Architektura budynków, których fasady wykończone są szlachetnymi materiałami, bezpośrednio nawiązuje do zabytkowego charakteru miejsca.

– Każdy detal w tej inwestycji został zaprojektowany, tak by sprostać oczekiwaniom i zadowolić gusta najbardziej wymagającej grupy klientów. Wnętrza rozplanowano w sposób przemyślany i niezwykle przyjazny mieszkańcom, konstruując liczne klatki schodowe mieszczące zaledwie kilka mieszkań, dzięki czemu w budynku będzie panował spokój, a sąsiedzi będą w stanie nawiązać osobiste relacje – mówi Anna Wojciechowska – W celu zwiększenia komfortu życia oraz wygody apartamenty wyposażone będą w inteligentny system zarządzania i sterowania mieszkaniem w zakresie oświetlenia, ogrzewania multimediów i bezpieczeństwa – ROBYG SMART HOUSE GOLD FIRMY KEEMPLE – dodaje.

Jak przekonuje deweloper, inwestycja wyróżnia się designem i najwyższym standardem wykończenia części wspólnych oraz dużymi przeszklonymi balkonami, a także dostępnym dla mieszkańców tarasem widokowym, z którego rozpościerać się będzie efektowny widok.

– Najnowsza odsłona Nadmotławie Apartments, nowego etapu inwestycji jest wyjątkowa, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów – mówi Anna Wojciechowska - Jak wskazuje zainteresowanie klientów - na rynku trójmiejskim w dalszym ciągu istnieje duży deficyt apartamentów premium, ponieważ tego typu inwestycje muszą wyróżniać się przede wszystkim świetną lokalizacją, niesztampowym projektem oraz designem, a także wysokim standardem i dodatkowymi udogodnieniami, które nie są dostępne w standardowych ofertach deweloperów – wyjaśnia - Nadmotławie Apartments cieszy się olbrzymim zainteresowaniem klientów z całej Polski, co pokazuje jak duży potencjał dla rynku kryje się w tego rodzaju inwestycjach w Trójmieście.

O prestiżowym charakterze inwestycji przesądza nie tylko atrakcyjna lokalizacja i jakość użytych do wykończenia materiałów, ale również szeroka gama udogodnień dostępnych dla mieszkańców. Zespół SIM ARCHITEKCI, odpowiedzialny za koncepcje osiedla zaprojektował z myślą o mieszkańcach m.in. luksusowe foyer, strefę fitness oraz kids play. Zalety inwestycji dostrzegli zarówno potencjalni klienci, jak i eksperci. 

Perspektywa rozwoju

Na unikatowym, bogatym historycznie terenie Polskiego Haka, na którym zlokalizowana jest inwestycja, już niebawem rozpocznie się budowa reprezentacyjnego bulwaru nadwodnego wzdłuż Motławy i Martwej Wisły oraz zielonego skweru z bujnym drzewostanem. W planach miasta jest też tunel drogowo-tramwajowy pod Motławą, który usprawni komunikację, a nad nim ogólnodostępna strefa rekreacyjna.

– Warto wiedzieć, że miejsce to z każdym rokiem zyskuje na atrakcyjności – mówi Anna Wojciechowska – Dlatego to w zasadzie ostatni moment, by kupić mieszkanie w tej okolicy. Prognozujemy, że dzięki kolejnym inwestycjom i zabiegom miasta i deweloperów mającym na celu wykreowanie unikalnej miejskiej tkanki ceny mieszkań na Polskim Haku zdecydowanie wzrosną – dodaje

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych