Robyg z pozwoleniem na budowę Sadów Ursynów

Robyg otrzymała pozwolenie na budowę nowej warszawskiej inwestycji - Sady Ursynów, w pobliżu Toru Wyścigów Konnych „Służewiec”. Powstaną tu kameralne, czterokondygnacyjne budynki i mieszkania z ogródkami, tarasami i balkonami. Łącznie na osiedlu w 6 etapach powstanie ponad 600 mieszkań, a także funkcjonalne zaplecze handlowe i usługowe.

Autor: housemarket.pl 21 marca 2022 16:01

  • Osiedle otoczone będzie przestrzeniami parkowymi z bogatą infrastrukturą rekreacyjno-sportową dodatkowo będzie chronione i monitorowane.
  • Sprzedaż pierwszych mieszkań cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Obecnie w ofercie jest jeszcze ponad 90 mieszkań objętych promocyjnymi pakietami.

Tereny wokół budynków zostały zaprojektowane z dużym nasyceniem zieleni i bogatych w nasadzenia drzew owocowo-ozdobnych (stąd też nazwa osiedla „Sady Ursynów”), powstaną drogi, chodniki, elementy małej architektury oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Zróżnicowaną elewację w stonowanej kolorystyce bieli i szarości idealnie dopełni stolarka okienna w kolorze ciemnego antracytu oraz szklane balustrady balkonów wykończone grafitowymi elementami. Do wszystkich lokali zostanie doprowadzona instalacja światłowodowa i telewizyjna i wszystkie zostaną wyposażone, bez dodatkowych opłat, w system Smart House by Keemple.

CZYTAJ TEŻ: MOCNY POCZĄTEK ROKU W ROBYG 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Bardzo ważne jest, że tak szybko udało się przeprowadzić procedury administracyjne i uzyskać pozwolenie na budowę. Prace budowlane rozpoczniemy już w marcu i jesteśmy pewni, że będą one prowadzone zgodnie z harmonogramem – tak, jak inne nasze inwestycje. Osiedle Sady Ursynów to świetnie zaprojektowane osiedle na ponad 600 mieszkań w 6 etapach – w kameralnej atmosferze i niskiej zabudowie. Planujemy sprawne wprowadzanie kolejnych etapów do sprzedaży – obecnie dostępnych jest ponad 90 lokali - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie Robyg.

Zaletą Osiedla Sady Ursynów jest lokalizacja. Niewielki dystans dzieli je od przystanków linii autobusowych, co z pewnością zadowoli wszystkich korzystających z komunikacji miejskiej. Znajdujący się tylko kilometr od osiedla przystanek SKM zapewni sprawny dojazd do centrum miasta, a bliskość lotniska im. Chopina ułatwi logistykę wakacyjnych podróży i służbowych wyjazdów. Wygodą dla kierowców będzie bliskość obwodnicy, a dla rowerzystów położona nieopodal stacja rowerów Veturilo.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych