Rodzinne Inwestycje sprzedają działki na Mazurach

W czasach dynamicznie rosnącej inflacji szukamy bezpiecznych sposobów lokowania kapitału. Jak wskazują eksperci, jednym z tych najkorzystniejszych jest zakup ziemi. Rodzinne Inwestycje prezentują nową Osadę nad Jeziorem Pluszne. Wszystkie 43 działki wchodzące w skład osady przeznaczone są pod zabudowę rekreacyjno-usługową.

Autor: housemarket.pl 29 kwietnia 2022 10:08

Parcele mają zróżnicowaną powierzchnię, a ich wielkość wynosi od 1500 do 4300 mkw. Dostęp do jeziora umożliwia plaża gminna w odległości 1,5 km oraz plaża przy sąsiednim ośrodku wypoczynkowym. W okolicy mieszczą się atrakcje turystyczne, między innymi: pole golfowe, stok narciarski, szlaki rowerowe czy Zwierzyniec Warmiński.

Osada nad Jeziorem Pluszne w miejscowości Mierki znajduje się na otulonym lasem terenie, w sąsiedztwie malowniczego jeziora o powierzchni 908 ha, które w całości objęte jest strefą ciszy. Lokalizacja ta pozwala więc na łatwy dojazd z różnych części Polski.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ceny gruntów w Polsce stale rosną, tak samo jak popyt na nie. W obecnej niestabilnej sytuacji ważne jest, żeby zabezpieczyć swoje oszczędności i zadbać o finanse w przyszłości. Rynek oferuje wiele możliwości lokowania kapitału, ale – w przeciwieństwie do ziemi – są to w większości produkty wysokiego ryzyka. Patrząc historycznie, wartość ziemi systematycznie rośnie. Jej podaż jest stała, co ma wpływ na stabilność cen. Trzeba pamiętać, że przy lokowaniu kapitału w tego typu inwestycjach istotne jest, aby wybrać grunt o wysokim potencjale wzrostu wartości, ale jednak sprawdzony. Dzięki temu unikniemy rozczarowania w przyszłości - mówi Jakub Węglarski, dyrektor marketingu Rodzinne Inwestycje.

Nieopodal nowej osady znajdują się większe miasta, oferujące wiele atrakcji turystycznych. Osadę dzieli 18 kilometrów od stolicy Warmii i Mazur - Olsztyna. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych