Rodzinne Inwestycje sprzedają działki na Mazurach

Rodzinne Inwestycje wprowadzają na rynek Osadę nad Jeziorem Drwęckim. Firma oferuje możliwość inwestowania w ziemię w ramach zorganizowanej osady położonej w niezwykle malowniczym i świetnie zlokalizowanym zakątku Warmii i Mazur.

Autor: housemarket.pl 18 sierpnia 2022 12:19

  • Teren inwestycyjny położony jest w powiecie ostródzkim, w gminie Miłomłyn, nad brzegiem Jeziora Drwęckiego z malowniczą wyspą znaną jako Orzechowa.
  • Osada składa się ze 121 działek oraz prywatnego terenu rekreacyjnego.
  • Ceny działek wynoszą od 169 tys do 299 tys zł.
  • Teren w całości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.

Osada nad Jeziorem to 121 działek o powierzchni od 1350 mkw do 1834 mkw oraz wspólnego, prywatnego terenu rekreacyjnego z planowanym boiskiem do siatkówki, kortem tenisowym, placami zabaw i altanami grillowymi. Dodatkowo, właściciele będą mogli korzystać z oddalonej o 250 m plaży gminnej z planowanym pomostem i infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. Ceny działek wynoszą od 169 do 299 tys zł, co stanowi niezwykle korzystną ofertę, biorąc pod uwagę wyjątkowe położenie i atuty lokalizacji.

W ramach Programu Rozwoju Osady teren zostanie wzbogacony o przyłącze wodociągowe, przyłącze energetyczne, a także sieć dróg wewnętrznych oraz ogrodzenie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Możliwości zagospodarowania działek

Teren w całości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z bardzo atrakcyjnymi parametrami zabudowy. Na działce możliwe jest wybudowanie domu o powierzchni użytkowej przekraczającej nawet 800 mkw.

 

Nie bez znaczenia jest też fakt, że wyjątkowej urody teren inwestycyjny znajduje się między powszechnie lubianą Ostródą oraz Iławą, w świetnej lokalizacji, niedaleko komfortowej trasy S7.

Bogata oferta turystyczna

- Decydując się na produkt inwestycyjny, warto zwrócić uwagę zarówno na to, czy nasz kapitał będzie bezpieczny, jak i na to, jakiego zysku można oczekiwać w przyszłości. Wśród najczęściej wybieranych instrumentów, chroniących kapitał w czasach inflacji, doskonale wypada ziemia. Jak pokazują dane, w ciągu 25 lat ceny mieszkań wzrosły w Polsce o ponad 535 proc., ceny złota o 622 proc., indeks notowań giełdowych WIG wzrósł o 935 proc., za to ziemia zyskała na wartości aż 2120 proc. - przypomina Dariusz Seges, dyrektor departamentu inwestycji i rozwoju w firmie Rodzinne Inwestycje.

W bliskiej okolicy Osady znajdziemy liczne 4- i 5-gwiazdkowe luksusowe hotele. Jedną z okolicznych atrakcji z pewnością jest plaża miejska znajdująca się tuż przy ekskluzywnym hotelu Radisson w Ostródzie oraz bogata oferta kulinarna w lokalnych restauracjach.

Zapaleni turyści znajdą tu mnóstwo atrakcji, jak choćby Kanał Elbląski uznany za jeden z 7 cudów Polski, którym można dopłynąć aż do Morza Bałtyckiego, Zamek w Karnitach - jeden z najpiękniejszych takich obiektów na Warmii, kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy Osada Danków, ekskluzywny ośrodki z polem golfowym Mazury Golf&Country Club w Gietrzwałdzie oraz Sand Valley Golf Resort w okolicy Pasłęka.

W pobliskiej Ostródzie znajdziemy również wyciąg narciarski dla miłośników narciarstwa wodnego. Leżący nieopodal Miłomłyn to z kolei świetnie rozwijające się, urokliwe miasto, które wkrótce stanie się uzdrowiskiem, a to między innymi dzięki niedawno oddanej do użytku tężni solankowej niedaleko Jeziora Ilińskiego. Ciekawostką jest fakt, że kształt tężni przypomina koło młyńskie nawiązujące do herbu miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych