Rodzinne Podolany - dom z ogrodem w centrum miastahousemarket.pl - 19 maja 2020 13:15


Sky Investments przygotowuje inwestycję Rodzinne Podolany. To propozycja dla każdego, kto marzy o własnym kawałku zieleni w centrum miasta.

Deweloper w ramach III etapu inwestycji na Podolanach oferuje 18 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 91 mkw. Dogodne położenie - między Strzeszynem od północnego zachodu a centrum Poznania od południowego wschodu - sprawia, że mieszkańcy Rodzinnych Podolan mogą jednocześnie korzystać z uroków terenów zielonych, jak i tętniącego życiem serca miasta.

Niezaprzeczalnie atrakcyjna w nadchodzących ciepłych i słonecznych miesiącach okazuje się możliwość skorzystania z wygód prywatnego ogrodu. W naszej inwestycji nie tylko właściciele domów mają możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W pierwszym etapie inwestycji powstały 24 mieszkania dwupoziomowe o powierzchniach około 76 - 79 mkw. wraz z tarasami na dachu o powierzchni ok 18 mkw. każdy. Tak duża, prywatna przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu jest unikatową cechą naszej inwestycji na Podolanach - mówi Małgorzata Walczak-Łondka z firmy Sky Investments.

Rodzinne Podolany mieszczą się blisko jezior - Rusałki i Strzeszyńskiego, do których dojechać można rowerem już w 15 minut. Otaczająca mieszkańców przyroda z pewnością poprawia jakość powietrza, ale jest również przestrzenią do wypoczynku lub i aktywnego spędzania czasu. Jeśli o rowerach mowa, to warto wspomnieć o infrastrukturze wokół Rodzinnych Podolan.

- Rowerowa Mapa Poznania objęła również najbliższe sąsiedztwo ulicy Heleny Rzepeckiej, przy której zlokalizowana jest nasza inwestycja. Cieszy nas również fakt, że na ulicy Szarych Szeregów - tylko 500 m od osiedla - znajduje się stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego - podkreśla Małgorzata Walczak-Łondka.

W okolicy znaleźć można również liczne trasy biegowe.

Mieszkańcy korzystać będą mogli również z siłowni zewnętrznej, placu zabaw, boiska do siatkówki plażowej i koszykówki - znajdujących się w pobliżu inwestycji. Istotna z punktu widzenia przyszłych mieszkańców jest również bliskość sklepów. Z zielonych i spokojnych Podolan szybko można również dotrzeć do centrum - z przystanku komunikacji miejskiej oddalonego jedynie 2 minuty pieszo od osiedla, lub samochodem - na Stary Rynek jedzie się 25 minut. Tej komfortowej okolicy towarzyszą nietuzinkowe wnętrza domów i mieszkań - dwupoziomowych i przestronnych, w układzie 4-pokojowym (z trzema sypialniami na piętrze).