Rodzinne Podolany prawie gotowe

Trwa realizacja osiedla Rodzinne Podolany, przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu, na Podolanach. Inwestycja została podzielona na cztery etapy, w ramach których powstanie dziewięć szeregów, a w nich domy z ogrodami oraz dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachu. Duża część osiedla została oddana do użytku. Trwa realizacja etapu IV, a w nim szeregów I i H.

Autor: housemarket.pl 18 listopada 2021 16:21

  • Osiedle Rodzinne Podolany finalnie będzie liczyć 99 lokali, z czego 71 zostało już wybudowanych oraz oddanych w ręce nabywców.
  • W ostatnich tygodniach nastąpiły odbiory w szeregach C i F, a klienci rozpoczęli prace wykończeniowe.

Finalnie w szeregu C powstało 16 lokali o powierzchniach 76 i 79 mkw. z przynależnym tarasem o metrażu aż do 20 mkw., natomiast w szeregu F 8 lokali o powierzchni 99 mkw. z ogrodami. Wszystkie zadania zostały wykonane. Estetyka każdego z budynków jest w pełni zbieżna z pozostałymi, dzięki czemu inwestycja wyróżnia się na tle innych projektów, tworząc spójną całość – mówi Katarzyna Wyszyńska, z biura sprzedaży Sky Investments. Warto podkreślić, że budynki C i F otrzymały prawomocne pozwolenie na użytkowanie, a przed klientami firmy Sky jeszcze wizyta u notariusza i przeniesienie własności w formie aktu notarialnego.

CZYTAJ TEŻ: RODZINNE PODOLANY Z KOLEJNYM ETAPEM 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zgodnie z harmonogramem inwestycji, trwa realizacja etapu IV. W szeregu H zostały postawione ściany pięter we wszystkich 16 lokalach. Natomiast w budynku oznaczonym literą I, gdzie znajdzie się 12 mieszkań, wykonano prace murarskie na parterze oraz częściowo na piętrze. Poszczególne mieszkania będą mieć powierzchnię 76 i 79 m kw. W budynkach H i I, deweloper klucze będzie przekazywać nabywcom w 2023 roku.

- Osiedle Rodzinne Podolany to nasz sukces sprzedażowy. Dostępne są dosłownie ostatnie lokale. O popularności inwestycji decydują takie atuty, jak niska zabudowa, spokojne sąsiedztwo i lokalizacja. Przed firmą Sky Investments kolejne projekty. Nowy Gruszczyn w gminie Swarzędz już budujemy. Zakończenie I etapu z 14 lokalami bliźniaczymi planujemy na II kwartał 2023 roku. Jednocześnie nasz zespół przygotowuje premierę, na terenie Poznania – podsumowuje Katarzyna Wyszyńska z firmy Sky Investments.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych